Sevipte Sevilmeyenlere Sözler

Sponsorlu Bağlantılar
ama benden beni benim bile hep oysa seni zaman Sevipte Sevilmeyenlere Sözler Sevipte Kavuşamayanlar Sözler sevipte sevilmeyenler için sözler sevipte sevilmey..Sevipte Sevilmeyenlere

Ne seni unutabiliyorum , ne senden kalanları. Başımın içinde bir kanser tümörü gibi büyüyor büyüyorsun. Seni unutamamanın verdiği acılara dayanamıyorum artık. Unutamamanın bu kadar kahredici , çıldırtıcı olduğunu bilmezdim. Her yerde , her zaman benimle birliktesin , işin kötüsü her şey seni hatırlatıyor. Kalabalıkta gelişigüzel söylenmiş bir söz bile yetiyor seni düşünmeme. Yalnızlığımda ise sesin kulaklarımda çınlıyor , avuçlarının serinliğini hissediyorum alnımda. Yaşanmış zamanlar bir film şeridi gibi geçiyor hafızamdan. Anılarımızı en küçük noktasına kadar birer birer hatırlıyorum. İşte o zaman; bu seni unutamayan başı , duvarlara vura vura parçalamak geliyor içimden.

Renklerin , kokuların ,seslerin ve ışığın bile seni hatırlattığı bir dünyada yaşamak , harikulade bir şey olurdu belki… Ama sen de unutmasaydın. Beni unutmadığını , sevdiğini bilsem her şeye katlanırdım. Unutamamanın biriktirdiği o dayanılmaz acılar , unutulmamanın vereceği eşsiz mutluluğun içinde erir , kaybolurdu.

Sevmek bir bakıma unutamamaya mahkûm olmaktır. Sevilmemişsek; bir de unutulmaya mahkûm oluşumuz var en hazini. İnsan , unutabildiği kadar güçlüyse; unutamadığı ölçüde yıkık ve ezik kalıyor.

Beni sev demeyeceğim , ama onu da sevmemeliydin. İkimiz de olduğun yerden çok uzağız. Güzelliğinin , büyüklüğünün yanında biz neyiz ki? Unutulmak; ikimizi de aynı kadehlerden tattıracağın bir içki olmalıydı. O içkinin sefil sarhoşluğu içinde seni düşünmeli , hep seni özlemeliydik. Unutamamak , sarhoşluğumuzu kamçılayan bir kırbaç olmalıydı. Gitgide işleyen , büyüyen bir yara olmalıydı tenimizde. Unuttuğunu her ikimiz de bilmeli , fakat seni hiç unutmamalıydık. Oysa , şimdi unutulan da benim , unutamayan da…

Ancak , bir kurşun atımı uzaktasın benden , biliyorum ve ciğerlerime saplanmış bir kurşun gibisin hâlâ. Seni çıkarıp atmak da elimde değil , sana gelmek de… Gelebilsem ne değişecek ki? Beni hatırlayacak mıydın? Hatırlasan da sevinecek miydin gelişimden? Gözlerinin içi gülecek miydi? Hiç konuşmadan “ben de seni özledim” diyebilecek miydi ellerin? Hayır , değil mi? Öyleyse hiç gelmeyeceğim sana. Böylesi daha iyi.

Gün oluyor; seni unutabilmek için bu şehirden çok uzaklara gitmek istiyorum. Sokaklar , evler , caddeler , vitrinler seni hatırlatmasın diye.

Gün oluyor; anlıyorum senden ve bu şehirden kaçmanın faydasızlığını… Çünkü; biliyorum nereye gitsem benimle geleceksin , ya da gittiğim her yerde senden bir şey olacak.

Sen unuttun fakat unutulmadın. Bense unutulduğumu biliyor , fakat unutamıyorum. İnan , unutabildiğim gün seni yeniden ve daha çok sevmeye başlayacağım.

önemli not:ALINTIDIR!!!!!

Etiketler:sevipte sevilmeyenler için sözler sevipte sevilmeyenlere sözler sevipte kavuşamayanlar sözler sevipte sevilmeyenler sevip sevilmeyenler için sözler unutamayanlar için sözler sevipte sevilmeyenlerin sözleri sevilmeyenler için sözler sevipte sevilmeyenler sözler sevipte sevilmeyenlere sevipte sevilmeyenler icin sozler sevipte kavuşamayanlar için sözler sevipte kavuşamayanların sözleri sevipte sevilmeyenler için sevipte kavuşamayanlar sözleri sevip de sevilmeyenler sevipde sevilmeyenlere sözler sevip te sevilmeyenler sevi sevipte sevilmeyenlere aşk sözleri
Sözler ve Müzik (oyun): Sözler ve Müzik, Samuel Beckett'in bir radyo oyunu.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir