Şeytan Dağındaki Mağarada

Sponsorlu Bağlantılar
allah boyu duy sev beni Şeytan Dağındaki Mağarada Duydumki Şeytan Dağında Bir Büyücü Yaşarmış duydum şeytan dağında bir büyücü yaşarmış şeytan d..Büyü

BÜYÜ

Şeytan dağındaki mağarada
Duydum büyücü bir kadın yaşarmış
Aşka inanmayan taş kalplileri
Büyüler,kara sevdalı yaparmış

Yüreğimde yenilginin acısı
Yollandım şeytan dağına
Az gittim uz gittim bir akşamüstü derken
Vardım büyücünün mağarasına

Dedim ki,bir halden bilmeze düştüm,
Al bütün varımı yoğumu
Bir büyü yap anlasın
Sevdanın ne yaman şey olduğunu

İki yürek oydu iki taştan,
Koydu bulanık bir suya
Üç vakit sonra gel diye
Seslendi kör kuyuya

Üç gün, üç ay. üç yıl bekledim
Derken bir akşam üstü çalındı kapım
O kendini beğenmiş deli dolu kız
Ne hale gelmişti Allah’ım !

Kara gözlerinde şimdi
Kara gecelerin acısı vardı
Ağladı kapandı ayaklarıma
Sev beni,sev diye yalvardı

Git dedim istemiyorum artık
Birazda sen öğren ağlamasını
Geceler boyu duy bir yol
Yalnızlığın kahreden acısını.

İnanmayın dostlar,inanmayın…
Ne büyü var ortada ne de büyücü
Yıllardır kendimi avutmak için
Uydurdum bu yaşanmamış öyküyü…
Erdoğan KALKAN

Etiketler:duydum şeytan dağında bir büyücü yaşarmış şeytan dağındaki mağarada duydumki şeytan dağında bir büyücü yaşarmış şeytan dağındaki mağarada bir büyücü kadın yaşarmış inanmayın dostlar inanmayın duydumki şeytan dağında bir büyücü duydum seytan daginda duydum şeytan dağındaki mağarada duydumki seytan daginda latif doğan duydum şeytan dağında bir büyücü yaşarmış şeytan magarasındaki büyücü yüreğimde yenilginin acısı duydum seytan dagında bır buyucu seytan dağında ... duydum şeytan dağındaki mağarada erdoğan kalkan büyü şiiri gitim şeytan dağına bir büyücü yaşarmış latif doğan buyu latif doğan şeytan dağı
Şeytan (film, 1973): Şeytan, (Özgün adı: The Exorcist) William Friedkin'in yönettiği 1973 tarihli bir ABD yapımı filmdir. Tüm dünyada eleştiriler alan bu filmin setinde de kadronun başına ilginç şeyler geldi. Filmin çekimleri sırasında iki kere set yanmış, ışıkçı ve görüntü asistanı ölmüş, üç tane figüran kalp krizi geçirmiş, başrol oyuncusu Regan'ı canlandıran Linda Blair yataktan düşerek kolunu kırmış ve kostümler çalınmıştır.
Şeytanın Kurbanları (film, 1968): Şeytanın Kurbanları 1968 Fransa, İtalya ortak yapımı korku filmidir. Özgün adı olağanüstü öyküler anlamına gelen Histoires Extraordinaires dir.
Şeytan Ayrıntıda Gizlidir: Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Ahmet Ümit'in 2002'de yayınlanan öykü kitabından 2004 yılında TRT için televizyona uyarlanmıştır.
Şeytan Marka Giyer (film): The Devil Wears Prada Lauren Weisberger'in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanmış olan 2006 yapımı Oscar adayı film.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir