Şeytan Yüzü

bogoto bu copy paste dizi gizli ince olsa yatar Şeytan Yüzü Gerçek Şeytan Yüzü şeytanın yüzü şeytan yüzü gerçek şeytan yüzü şeyta..Şeytanın Yüzü..


Not:Gerçek mi Yoksa Yalanmı Bilmiyorum:D:DVerildiyse özür XD

Bir İnsan Şeytana Benzemek İster Mi …? …!… Gözlerinize İnanamıyacaksınız..!!!

Bir İnsan Şeytana Benzemek İster mi …? …!…

“ Herkesin gizli saklı da olsa içinde bir kötülük yatar. Kolombiya, Bogoto’dan Cain adlı genç bu kötülüğün yüzüne vurmasını istemiş ve geçirdiği bir dizi operasyondan sonra fotoğraflardaki görüntüye kavuşmuş. Cain’in daha şeytani bir görüntüye sahip olmak için bu operasyonları yaptırdığı söyleniyor. “ ….?….!!…!!…

Bilmiyorum konuyu aldığım kaynakta aynan böyle yazıyordu…. Ben sadece Copy/Paste yaptım…

Yorumlarınızı merakla bekliyorum …

^^şeytanın Yüzü İnce Bir Ayrıntı^^

Şeytanın yüzü

Nisan 29th, 2008 by admin

Etiketler:şeytanın yüzü şeytan yüzü gerçek şeytan yüzü şeytan yüzleri şeytanın gerçek yüzü şeytan neye benzer seytanin yuzu şeytan gerçek yüzü ŞEYTANIN YÜZÜ şeytan ın yüzü gerçek şeytan şeytanyüzü seytan yuzu şeytan yuzu şeytanınyüzü şeytanın gerçek resmi şeytan neye benziyor en korkunç şeytan yüzü seytan gercek yuzu seytaninyuzu
Şeytan (film, 1973): Şeytan, (Özgün adı: The Exorcist) William Friedkin'in yönettiği 1973 tarihli bir ABD yapımı filmdir. Tüm dünyada eleştiriler alan bu filmin setinde de kadronun başına ilginç şeyler geldi. Filmin çekimleri sırasında iki kere set yanmış, ışıkçı ve görüntü asistanı ölmüş, üç tane figüran kalp krizi geçirmiş, başrol oyuncusu Regan'ı canlandıran Linda Blair yataktan düşerek kolunu kırmış ve kostümler çalınmıştır.
Şeytanın Kurbanları (film, 1968): Şeytanın Kurbanları 1968 Fransa, İtalya ortak yapımı korku filmidir. Özgün adı olağanüstü öyküler anlamına gelen Histoires Extraordinaires dir.
Şeytan Ayrıntıda Gizlidir: Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Ahmet Ümit'in 2002'de yayınlanan öykü kitabından 2004 yılında TRT için televizyona uyarlanmıştır.
Şeytan Marka Giyer (film): The Devil Wears Prada Lauren Weisberger'in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanmış olan 2006 yapımı Oscar adayı film.
Yüzüklerin Efendisi: Yüzüklerin Efendisi (İng: The Lord of the Rings) J. R. R. Tolkien'ın yazdığı bir fantastik edebiyat üçlemesidir.
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü (film): Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü (Özgün adı: The Lord of the Rings: The Return of the King), Peter Jackson'ın yönetmenliğini yaptığı, J. R. R.
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği (film): Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği, Peter Jackson'un yönettiği Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin birinci filmidir ve 2001 yılında gösterime girmiştir. J. R. R.
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule (film): Yüzüklerin Efendisi: İki Kule, J. R. R. Tolkien'nin Yüzüklerin Efendisi: İki Kule adlı kitabından uyarlanmış ve Peter Jackson tarafından yönetilmiş 2002 yılında gösterime giren fantazi filmidir.
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği: John Ronald Reuel Tolkien'in yazdığı Yüzüklerin Efendisi (İng: The Lord of the Rings) adlı bir fantastik edebiyat üçlemesinin ilk kısmıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir