Şeytanın Kızı Ne Demek

bluetooth dilde evet ingilizce merak ediyorum ya Şeytanın Kızı Ne Demek nickiniz ne demek şeytanın kızı ne demek nickiniz..Nickinin Anlamı

arkadaşlar burda birçok üyemizin nicki yabancı dilde bakınca anlamını merak ediyorum nickinizin anlamını ve hangi dilde olduğunu yazarsanız sevinriim

benimki şeytanın kızı demek
latince ingilizce karışımı:D

Nickinizin Anlamı Nedir

buyrun herkes paylaşsın

Bluetooth Nickiniz Nedir?

evet telefenda ve ya PC de bluetooth nick iniz nedir?

benimki SöyLüyorum (_£?&¿F_ ) 😀

Sizin Nickiniz nedir?

Etiketler:nickiniz ne demek şeytanın kızı ne demek nickiniz nedemek durum nickiniz ne demek üye adı ve nick ne demek yabancı dilde kiki ne demek nikiniz ne demek nickiniz demek ne demek
Şeytanın Kurbanları (film, 1968): Şeytanın Kurbanları 1968 Fransa, İtalya ortak yapımı korku filmidir. Özgün adı olağanüstü öyküler anlamına gelen Histoires Extraordinaires dir.
Şeytanın Avukatı (film): Şeytanın Avukatı, aynı isimli romandan uyarlanan 1997 yapımı bir Hollywood filmidir. Başrollerde Al Pacino, Keanu Reeves ve Charlize Theron oynamıştır.
Şeytanın Ölüsü: The Evil Dead (Türkiye’de “Kötü Ruh” olarak da bilinir) 1981 yapımı bir korku filmidir. Sam Raimi tarafından yazıldı ve yönetildi.
Şeytanın Pabucu: Şeytanın Pabucu, 2008 yılında; Aslı Doğan , Turgut Yasalar ve Hilal Bakkaloğlu tarafından kaleme alınmış, Turgut Yasalar ve Hilal Bakkaloğlu tarafından yönetilmiş bir komedi filmidir.
Şeytanın Oğlu: Şeytanın Oğlu, başrolünü Yılmaz Güney'in oynadığı yönetmenliğini ise Mehmet Aslan'ın yaptığı 1967 yapımı Türk filmidir.
Kızıl Ordu: Kızıl Ordu (Rusça: Рабоче-Крестьянская Красная Армия, Raboçe-Krest'yanskaya Krasnaya Armiya; RKKA, İşçilerin ve Köylülerin Kızıl Ordusu, veya Bolşevik Ordusu), 1918 - 1946 yılları arasındaki Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği'nin silahlı kuvvetleri.
Kızılderili: Kızılderililer ya da Amerika Yerlileri, Sibirya kökenli Eskimo - Aleut halkları dışında kalan bütün Amerika yerlileri için kullanılan ortak birleştirici ad.
Kızıltepe, Mardin: Kızıltepe, Mardin ilinin bir ilçesidir. İlçenin Kürtçe ismi Qoserdir
Kızılcahamam: Kızılcahamam, Ankara ilinin kuzeyinde yer alan bir ilçesidir. E5 Ankara-İstanbul Devlet Karayolu üzerindedir.
Kızıldeniz: Kızıldeniz, (Arapça (1): ‏البحر الأحمر‎ El-Bahr el-ahmar; Arapça (2): ‏الخليج العربي‎ Arabischer Golf; İbranice: ‏'ים סוף ‎Yam Suf; Tigrinya ቀይሕ ባሕሪ QeyH baHri) Afrika ile Asya (Arap Yarımadası) arasında yer alan, Hint Okyanusu'na bağlı bir denizdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir