Şeytanın Resmini Göster

alim allah bana bende bilen daha diye eda emri gibi hz isa ilk kalp kolu nerden olay olur peygamber resim zaat Şeytanın Resmini Göster Şeytan Resmi allahın resmini göster şeytanın resmini göster şey..Işte Şeytanın Resmi

NE KADAR DOĞRU BİLEMEM AMA KOYMAK İSTEDİM

Bu resim bir alim tarafından çizdirilmiş. Alim nerden biliyormuş derseniz rüyasına girmiş. Bilirsiniz şeytan iyilik yapanları ve birilerinin iyilik yapmasına vesile olanları sevmez. Bu zaat ta o şeytan tarafından sevilmeyen kişilerden. ilk görünce bende inanmamıştım ama Şeytanın Hileleri adlı bir kitabı okudum ve o kitapta şeytanın Peygamber Efendimizle Allah’ın emri üzerine konuşmasını anlatıyor. Bu olay olurken Efendimizin yanında Sahabelerde var. olayı zaten Onlar rivayet ediyor. Bu kitapta şeytanın Efendimizin yanına geldiğindeki şekli tasvir edilmiş. Karşılaştırdım bu resmin aynısı. Bu kitabı okuyunca benimde kuşkum kalmadı. . Neyse işte resim. Ha unutmadan şeytanın birkaç tane sûreti var.Bu resim onun en basit sûreti.
işte resim

Engeller Nerde?

Resimleri görünce hz İsa (as) ın kolu bacağı olmayan gözleri görmeyen ama dilinde hep şükür olan adamla olan kıssası geldi.Hz isa (as) adamı görüp yaradan sana ne vermişki neye şükrediyorsun diye sorar adam”bana onu bilen bir kalp vermiş nasıl şükretmeyim demesi üzerine hz isa (as) Allah ın izni ile adamın şifa bulmasına vesile olur.Daha sonrada sen ne yaptın der ben bu kalbin şükrünü eda edemezken bana verilen bu nimetlerin(görmek,yürümek vs.) nasıl eda ederim der o vücudu eksik ama imanı tam olan adam…

Galiba dışardan eksik gibi görünen ama imanları biiznillah tam olan insanlar, nimetin kıymetini bilip Allaha olan kulluk borçlarının daha iyi farkındalar…

Şimdi namaz kılmamak için bahaneleri olanlar..

hiç düşündünüz mü acaba engel bedeninizde mi yoksa gönüllerinizde mi..!!!
alıntı

Etiketler:allahın resmini göster şeytanın resmini göster şeytan resmi seytan sekilleri şeytanın şekli şeytanın resmi şeytanın şekli nasıldır allahın resmi şeytanın sureti allah resmi şeytan şekli seytanin resmi şeytan resimleri şeytanın sekli nasıldır allahın arkadaşının resmi ŞEYTANIN RESMİ seytan resmi allahin resmi allahın resmini allah resmini göster
Şeytanın Kurbanları (film, 1968): Şeytanın Kurbanları 1968 Fransa, İtalya ortak yapımı korku filmidir. Özgün adı olağanüstü öyküler anlamına gelen Histoires Extraordinaires dir.
Şeytanın Avukatı (film): Şeytanın Avukatı, aynı isimli romandan uyarlanan 1997 yapımı bir Hollywood filmidir. Başrollerde Al Pacino, Keanu Reeves ve Charlize Theron oynamıştır.
Şeytanın Ölüsü: The Evil Dead (Türkiye’de “Şeytan’ın Ölüsü” olarak da bilinir) 1981 yapımı bir korku filmidir. Sam Raimi tarafından yazıldı ve yönetildi.
Şeytanın Pabucu: Şeytanın Pabucu, 2008 yılında; Aslı Doğan , Turgut Yasalar ve Hilal Bakkaloğlu tarafından kaleme alınmış, Turgut Yasalar ve Hilal Bakkaloğlu tarafından yönetilmiş bir komedi filmidir.
Şeytanın Oğlu: Şeytanın Oğlu, başrolünü Yılmaz Güney'in oynadığı yönetmenliğini ise Mehmet Aslan'ın yaptığı 1967 yapımı Türk filmidir.
Göstergebilim: Göstergebilim veya Semiyotik simge, sembol ve İşaretlerin yorumlanmasını, üretilmesini veya işaretleri anlama süreçlerini içeren bütün faktörlerin sistematik bir şekilde incelenmesine dayanan bir bilim dalıdır.
Gösterge: Gösterge, aşağıdaki anlamlara gelebilir.
Gösteri Sanatları Merkezi: Gösteri Sanatları Merkezi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği, Kültür A.Ş.'ye bağlı tiyatro kursu.
Gösterge (iletişim): Gösterge; kendisinden başka bir şey işaret eden, temsilî olan ve yorumlanabilen her türlü cisim, durum veya olay.
Gösterli, Niğde: Gösterli, Niğde ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür. 1958 yılında köy bir sel felaketi sonucu daha doğusunda kalan düzlük, yeni yerleşim yerine taşınmıştır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir