Should Ve Shouldnt İle İlgili Cümleler

Sponsorlu Bağlantılar
sabah veya Should Ve Shouldnt İle İlgili Cümleler Should Shouldnt Nedir shouldnt ile ilgili cümleler should ve shouldnt il..Should Ve Shouldn’t

“Should ve shouldn’t” u öneri vermek için kullanırız.

Örnek Diyalog

A: I am very late this morning.

(Bu sabah çok geç kaldım.)

B: You should run.

(Koşsan iyi olur.) veya You shouldn’t walk to day.

(Bu gün yürümezsen iyi olur.)

A: My English marks are low this year.

(Bu yıl İngizice notlarım düşük.)

B: You should study harder.

(Daha çok çalışmlısın.) veya You shouldn’t watch Tv so much.

(Bu kadar çok televizyon seyretmesen iyi olur.)

Etiketler:shouldnt ile ilgili cümleler should ve shouldnt ile ilgili cümleler should shouldnt nedir should shouldnt diyalog shouldnt ile ilgili örnekler should shouldnt 10 nar örnek should shouldnt ile ilgili örnekler should ile ilgili diyaloglar should shouldnt ile ilgili cümleler shouldnt örnekleri shouldnt nedir should ve shouldnt ile ilgili örnekler should ile ilgili örnekler should ile ilgili diyalog resimli should shouldnt örnekler should shouldnt ile ilgili diyalog shouldnt ile ilgili cümleler shouldnt ilgili cümleler should diyalogları should shouldnt ile 40 tane örnek
Should've Said No: "Should've Said No" ABD'li sanatçı Taylor Swift'in Taylor Swift albümünden çıkan beşinci ve son teklisidir.
Tüfek Omza (film, 1918): Tüfek Omza, (Shoulder Arms) Charles Chaplin' in yapımcılığını, yönetmenliğini ve senaryosunu üstlendiği 1918, ABD yapımı sessiz bir komedi filmidir. I.
Should've Known Better: Should've Known Better ya da Türkçesi "Daha İyisini Bilmeliydik", Soluna Samay tarafından seslendirilen, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Danimarka'yı temsil edecek şarkı.
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir