Sibirya Kurdu Yavrusu

Sponsorlu Bağlantılar
abd alaska bu da ve hafif nin sibirya kurdu ya yavru Sibirya Kurdu Yavrusu Alman Kurdu sibirya kurdu sibirya kurdu yavrusu alman kurdu ya..Sibirya Kurdu

Sibirya Kurdu


Güzeller Güzeli Yavru Sibirya Kurdu
Husky(sibirya Kurdu)


Orta büyüklükte, canlı, dayanıklı, hoş görünüşlü ve hareketli bir köpektir. İnsanlara uyumlu ve duyguludur. İyi bir arkadaş olmakla birlikte son derece inatçıdır ve kolayca canı sıkılır.
Neler Yapar?
Hafif olduğu için hızlı koşabilir ve bu özelliği nedeniyle kızak yarışlarında kullanılır. özellikle Kanada’da ve ABD’nin kuzeyinde popüler bir cinstir.
Kökeni
Sibirya’nın yerlisi olan Sibirya Kurdu, 1909′da Alaska’ya getirildi. Buradan tüm dünyaya yayılmıştır.Babası K9 Alman Kurdu-annesi Sibirya Kurdu


Sibirya Kurtları


Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 699×644 dır.
Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 669×549 dır.
Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 800×600 dır.
Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 750×563 dır.
Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 800×600 dır.Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 800×600 dır.
Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 882×675 dır.

Etiketler:sibirya kurdu sibirya kurdu yavrusu alman kurdu yavru alman kurdu yavru sibirya kurdu k9 yavrusu alman kurdu yavrusu gözleri değişik alman kurdu alman kurdu ve sibirya kurdu beyaz sibirya kurdu alman kurdu vikipedi alman kurdu ve sibirya eşleşmesi yavrular alman kurdu sibirya kurdu sibirya kurtları yavruları sibirya kurdu gözleri sibirya kurdu yavruları alman kurdu yavruları ne kadar sibirya kurdu k 9 sibirya kurdu ne eşleşir sibirya
Sibirya Yupikleri: Sibirya Yupikleri ya da Yuitler, Rusya'ya bağlı Çukçi Yarımadası ile ABD'deki Alaska eyaletine bağlı St.
Sibirya Yupikçesi: Sibirya Yupikçesi (kendilerince Yupigestun), Amerika Birleşik Devletlerinde Alaska'ya bağlı St. Lawrence Adasında ve Rusya Federasyonuna bağlı Çukçi Özerk Bölgesinde yaşayan Sibirya Yupikleri tarafından konuşulan Yupik dilleri kolundan bir Eskimo dili.
Sibirya Federal Bölgesi: Sibirya Federal Bölgesi (), Rusya'nın 8 federal bölgesinden biridir. Orta Asya'nın kuzeyinde yer alır. Yüzölçümü 5.114.800 km², 2002 sayımına göre nüfusu 20.062.938'dir.
Sibirya grubu: Sibirya grubu ya da Kuzey Türk dilleri Türk dillerinin bir koludur. Bu gruba ait sekiz dilin toplam konuşucu sayısı 700.000 civarındadır.
Kurdu, Uzunköprü: Kurdu, Edirne ilinin Uzunköprü ilçesine bağlı bir köydür.
Kurdufan: Kordofan ( '), Sudan'ın orta kısmında yer alan eski bir bölge.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir