Şifreli Kanalları İnternetten İzleme

Sponsorlu Bağlantılar
ama biri bu daha fazla dk fullx genel ilk kanallar spice platinium vede viaccess yeni ytl zeta cam Şifreli Kanalları İnternetten İzleme Hotbird Kanalları İnternetten İzle internetten şifreli kanalları izleme şifreli kanal..Şifreli Kanalları İzlemek İsteyenlere Genel Bilgiler..

Şifreli kanalları izleyebilmek için en basit olarak ..emu sistemine sahip bir cihazınız olmalı..Emu nedir ? teknik tanım yapmayıp şunu söyleyeceğim emu sayesinde bilgisayarımızdan ( veya güncel yazılım yüklü başka makineden ) recever’a bir yazılım atabilir yada kumanda ile şifreleri ( key ) girip bazı kanalları seyredebiliriz..
Bilgisayardan makineye ( recever ) yazılım atmak hem basittir hem zordur..İyice kavrayamayan kişiler recever’ın hafızasına zarar vererek recever ‘ ı bozabilirlerde..Ama bu konudaki tüm yazıları ve resimli anlatımları iyice sindirip öğrenen kişiler içinse 5 dk.lık bir operasyondur
Yazılımı aktarmak için basit bir kabloya ihtiyaç vardır..RS232 adlı kabloyu makineye bir ucunuda bilgisayar portuna takarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz..
bu yükleme işlemleri için gerekli tüm programlar forumumuzda ve internette bolca var…Öncelikle ne aradığımızı bilmeliyiz..Yeni başlayanlar için tüm terimler anlamsız vede yabancı geliyordur..İlk olarak makine tipine göre bilgi edinmeliyiz..
Mesela next 8000 xcam makinesi olan biri bu makine ile ilgili yazıları okumalı. Karşılaşılan problemleri ve onlara verilen cevapları okumalı ki tecrübe edinmeli.Çünkü acemi kullanıcılar genelde aynı hataları yaparlar..

emu vasıtasıyla şu an hot bırd uydusunda

MULTİVİSİON kanallarını
Spice Platinium
ve Viaccess şifreleme sistemi ile yayın yapan bir çok kanalı izleyebilirler..

peki bu modül cam card vs. nedir gereklimidir ?

bu aparatlar ile emu ile çözülemeyen bir çok kanalı izleyebilirsiniz..Hangi kanallar olduğuna gelince bu aletlerin fiyatları çeşit çeşit olup izleyebildiğiniz kanal sayısı da buna göre değişir..

mesela izlediği yayınları yeterli bulmayıp daha fazla kanal izlemek isteyen hatta porno kanalları izlemek isteyenler için

Zeta cam adı verilen modül fullx kanallarını çözer fiyatı 60 ytl civarıdır..

X Dream modul X PLustv ve INXTC yi ( Hotbird Uydusunda ) kartsız olarak açmaktadır. İrdeto 1&2 – Viaccess1&2 – Seca 1&2 – Nagravision – Conax TpsCrypt – Betacrypt Destekler veya kartsız çözer fiyatı 60 80 ytl arası değişir..

Dragon Modül+Xplus Kart

İrdeto 1&2 – Viaccess1&2 – Seca 1&2 – Nagravision – Conax TpsCrypt – Betacrypt Destekler veya kartsız çözer. 1 senelik xplus tv kartı hediyedir.Çift kart takılabilmektedir.
fiyatı 180 200 ytl civarıdır

SEX VIEW,SEX VIEW PLUS, SEX TV 7/24, DON’T PANIC kanalları için satılan kartlar 115 $ civarıdır…

FREE X TV,FREE X2 TV, XDREAM TV, REDLIGHT, REDLIGHT ULTRA kanalları kartları 6 AYLIK 60$ civarıdır…

yalnız alacağınız makinede emu olmalı vede modül takabilmek için yer olmalı…
2 -3 senedir recever kullanan bir kişi olarak verebileceğim bilgiler bu kadar..Gayet sade olarak anlatmaya çalıştım..Umarım yardımcı olabilmişimdir..

Şifreli Şifresiz Tüm Tv Kanallarını İzleyin


şifreli şifresiz tüm tv kanallarını izleyin programı indirmek için
tıklayın

Edit World Power Linkler Yenilendi

Etiketler:internetten şifreli kanalları izleme şifreli kanalları internetten izleme hotbird kanalları internetten izle şifreli kanalları izlemek isteyenlere genel bilgiler internetten şifreli kanal izleme internettenhotbird izleme siteleri internete şifreli kanalları izlemek internetten hotbird sifreli kanallari izleme pc den internetten hotbird sifreli kanallari izleme hotbird kanalları izle canlı freex tv hotbird izle internetten hotbird kanalları izle hotbird kanalları izle hotbird izle canlı internette şifreli kanal izleme pc den multivizyon kanallarını izleme free x tv canlı izle hotbird kanallarını internetten izle hotbird şifreli kanalları internet üzerinden izleme hotbirt kanalları izle

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir