Sıla Klıpte Giydiği Mont

Sponsorlu Bağlantılar
16 mm bu ilk kez nedim video klip ya yelek yeni Sıla Klıpte Giydiği Mont Sılanın Kılıpte Giydig Kıyafetler sıla son klip şarkısı sıla klıpte giydiği mont sıl..Sıla’nın Yeni Klibi

İlk solo albümünün çıkış şarkısı “…dan sonra” ile haftalarca müzik listelerinde bir numarada kalan Sıla’nın, beklenen ikinci video klibi tamamlandı..
Albümdeki akustik parçaların en iyi örneklerinden biri olan “Kenar Süsü”ne çekilen video klipte genç sanatçı Sıla başarılı yönetmen Murad Küçük ile ikinci kez çalıştı. Görüntü yönetmenliğini Tolga Kutlar’ın üstlendiği 16 mm. film formatında çekilen video klip için çeşitli grafik animasyonlar kullanıldı.
İlk video klibinde “kendine güvenen böyle gelsin” diyerek şarkının yapısı gereği sert bir mizaç sergileyen Sıla, ikinci klibinde tek başına kamera karşısına geçerek sadeliği ve uçuşan tül elbisesi ile bir meleği andırıyor. Genç sanatçının klip çekiminde kullandığı kıyafet bir gelinlik tasarımcısı tarafından özel olarak hazırlandı. Sözü ve müziği Sıla’ya düzenlemesi Nedim Ruacan’a ait olan “Kenar Süsü”nün çekimlerinde kostüm içine özel bir yelek giyen sanatçı, bu yeleğe monte edilen çeşitli teknik araçların yardımı ile yukarıya kaldırılıp, 12 saat süren çekim boyunca havada asılı kaldı.
Geçtiğimiz günlerde “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” ödülü ile de başarısını perçinleyen Sıla’yı, “Kenar Süsü”nün video klibinde hayranlıkla izleyeceksiniz!…

Etiketler:sıla son klip şarkısı sıla klıpte giydiği mont sılanın kılıpte giydig kıyafetler
Sıla (şarkıcı): Sıla Gençoğlu (17 Haziran 1980, Denizli), Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci.
Sıla (dizi): Sıla, ATV'de yayınlanan bir Türk dizisidir. Başrolleri Cansu Dere ve Mehmet Akif Alakurt tarafından paylaşılan dizi, ilk çıktığı zamanlarda çok popüler olmuştur.
Sıla (albüm): Sıla, Sıla'nın 23 Ekim 2007'de Sony BMG'den çıkan ilk stüdyo albümüdür.
Sıla Şahin: Sıla Şahin (d. 3 Aralık 1985; Berlin-Spandau) Türk kökenli Alman aktris ve fotomodel. Almanya'da tanınmasına en büyük katkısı olan işi Ayla Özgül adı ile Alman televizyon dizisi olan Gute Zeiten, schlechte Zeitenda rol almasıydı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir