Silinemeyen Dosyaları Silmek Windows 7

Sponsorlu Bağlantılar
bazen burada daha dair diller fr kendi pencere tek windows 2000 yeni zaman Silinemeyen Dosyaları Silmek Windows 7 Dosya Silmek İçin Yönetici İzni windows 7 silinmeyen dosyaları silme silinemeyen d..Windows 7 De Dosya Silme Sorunu ?

windows 7 de dosya silme sorunu ?

Yönetici olmama rağmen bazı dosya resim ve filmleri silemiyorum .yönetici izni gereksiyor yanıtını alıyorum. Sorunu nasıl halledebilirim arkadaşlar .yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler. ……:alala:

Silinmeyen Dosyaları Silmek (unlocker)

Unlocker silinemeyen dosyaları silmek amacıyla yazılmış ücretsiz bir yazılımdır. Yazılımın
Programı burdan indirebilirsiniz.
http://ccollomb.free.fr/unlocker/unlocker1.8.7.exe
Çalışma mantığı ise şudur: Silinmeyen dosyanın hangi uygulamalar tarafından kulanıldığını denetlemek ve bu uygulamalara son vererek dosyanın silinmesini sağlamak.

Türkçe desteği de bulunmaktadır.
Zaman zaman her kullanıcının başına bu tür sorunlar gelebilir. Yani siz bir dosyayı silmek istediğinizde dosyanın silinemeyeceğine dair uyarı iletileri alabilirsiniz.

Programın Kullanımı
Silmeye çalıştığınızda uyarı iletisi almış olduğunuz bir dosyayı Unlocker yardımıyla silmek için silemediğiniz dosyaya sağ fare tuşuyla tıklayın. Unlocker programı kendisini zaten sağ tıklama menüsüne yerleştirmiştir. “Unlocker” ifadesine tıklayın, karşınıza o dosyanın hangi uygulamalar tarafından kullanıldığını gösterir bir pencere çıkacaktır. Burada yapmanız gereken tek şey “Bütün kilitleri aç” butonuna tıklamak olacaktır. Daha sonra dosyayı rahatlıkla silebilirsiniz.

Yeni Sürümdeki Değişiklikler
*Bazı dillerde oluşan hatalar giderildi.
*Birden fazla dosya seçerken program işlem yapmıyordu. Bu sorun giderildi.
*Yeni diller eklendi.
*Seçilen dosyalar bazen yanlışlıkla kendi kopyasını oluşturabiliyordu. Bu sorun giderildi.
*index.dat isimli geçici internet klasöründe bulunan tanımlama dosyası silme desteği geliştirildi.
*Kopya korumalı dosyaların da silinebilmesi imkanı sunuldu

Uyumlu Olduğu İşletim Sistemleri:
Windows 2000/XP/2003


Unlocker 1.8.7 (silinemeyen Dosyaları Silme Aracı)

Unlocker 1.8.7 Yazılımını Tıkla İndir
Unlocker silinemeyen dosyaları silmek amacıyla yazılmış ücretsiz bir yazılımdır. Yazılımın Türkçe desteği de bulunmaktadır. Çalışma mantığı ise şudur: Silinmeyen dosyanın hangi uygulamalar tarafından kulanıldığını denetlemek ve bu uygulamalara son vererek dosyanın silinmesini sağlamak. Zaman zaman her kullanıcının başına bu tür sorunlar gelebilir. Yani siz bir dosyayı silmek istediğinizde dosyanın silinemeyeceğine dair uyarı iletileri alabilirsiniz.

Programın Kullanımı
Silmeye çalıştığınızda uyarı iletisi almış olduğunuz bir dosyayı Unlockerama menüsüne yerleştirmiştir. “Unlocker” ifadesine tıklayın, karşınıza o dosyanın hangi uygulamalar tarafından kullanıldığını gösterir bir pencere çıkacaktır. Burada yapmanız gereken tek şey yardımıyla silmek için silemediğiniz dosyaya sağ fare tuşuyla tıklayın. Unlocker programı kendisini zaten sağ tıkl”Bütün kilitleri aç” butonuna tıklamak olacaktır. Daha sonra dosyayı rahatlıkla silebilirsiniz.

Yeni Sürümdeki Değişiklikler
*Bazı dillerde oluşan hatalar giderildi.
*Birden fazla dosya seçerken program işlem yapmıyordu. Bu sorun giderildi.
*Yeni diller eklendi.
*Seçilen dosyalar bazen yanlışlıkla kendi kopyasını oluşturabiliyordu. Bu sorun giderildi.
* index.dat isimli geçici internet klasöründe bulunan tanımlama dosyası silme desteği geliştirildi.
*Kopya korumalı dosyaların da silinebilmesi imkanı sunuldu

Uyumlu Olduğu İşletim Sistemleri:
Windows 2000/XP/2003

Youruninstaller Pro 2010 Silinmeyen Dosyalari Yok Edin

YourUninstaller PRO 2010 Silinmeyen dosyalari Yok edin

XP/VISTA/WIN 7

Programin Özellikleri;

Your Uninstaller; Windows’un klasik “Program Ekle/Kaldır” bölümünden daha güçlü ve gelişmiş bir kurulum-kaldırım yazılımıdır. Windows’un “Program Ekle/Kaldır” bölümünde olan ya da olmayan tüm dosyaları ayrıntılı bir şekilde size gösterir. Silinmesi zor olan dosyaları bile kaldırabilecek kadar kaliteli bir programdır. Kayıt defterine işlenmiş ve Windows’un silinmesine izin vermediği bileşenleri bile rahatlıkla silebilir.

Genel Özellikleri;

-Kayıt Defterinizi temizleme,
-Gereksiz dosyaları silme,
-Internet explorer sağ klik menusu düzenleme,
-Windowsunuz açıldığı zaman başlayan programları düzenleme,
-Internet Exp.ınıza yapışan kötü amaçlı yazılımları temizleme,
-Başlat menüsü düzenleme
ve daha bir çok özellik…

Your.Uninstaller! 2010 ile Gelen Yenilikler;

Windows 7 Desteği

Your Uninstaller! 2010 artık tamamen Microsoft’un yeni işletim sistemi destekler. Windows 7′ de bütün yeni özellikleriyle sorunsuz çalışır. UAC, Görev Çubuğu, Pencere Önizleme ve daha fazlası.

Performans Ve Güvenirlik

Your Uninstaller büyük miktarda yeniden tasarlanmıştır. Bu yüzden daha istikrarlı ve %30 daha yüksek performans ile güvenilir davranır.

Yenilenmiş Kullanıcı

Yenilenmiş ve geliştirilmiş arayüzüyle daha rahat ve kolay kullanım için çeşitli araçlar sunmaktadır.

Avcı Modu

Heyecan verici yeni özelliğiyle avcı modu; “Sürükle & Kaldır” özelliğine olanak tanımaktadır. Sadece yapmanız gereken avcı moduna geçip kaldırmak veya düzenlemek istediğiniz programın üzerine gelip tıklamaktır.

Hızlı Kaldırma Modu

Hızlı kaldırma modu zamandan tasarruf sağlar. Sadece tek bir tıklamayla istediğiniz programı sorunsuzca kaldırabilir.

BURDAN INDIR

Etiketler:windows 7 silinmeyen dosyaları silme silinemeyen dosyaları silmek windows 7 dosya silmek için yönetici izni silinmeyen dosyaları silme windows 7 windows 7 dosya silme sorunu win7 silinmeyen dosyaları silme silinmeyen dosyaları silme win7 windows 7 dosya silme izni dosya silinmiyor windows 7 windows 7 dosya silinmiyor dosya silerken yönetici izni win 7 silinmeyen dosyaları silme windows 7 dosya silme hatası dosya silme izni klasör silmek için yönetici izni bazı dosyalar silinmiyor win 7 de silinmeyen dosyaları silme windows 7 dosya silme yönetici olarak dosya silme
Microsoft Windows: Microsoft Windows, (Türkçe: pencereler) kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir.
Windows XP: Windows XP, Microsoft'un kişisel bilgisayarlar ve sunucu sistemleri için ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen altıncı ana sürümüdür.
Windows Vista: Windows Vista (Türkçe: uzak manzara), kişisel bilgisayarlar için geliştirilen Microsoft Windows işletim sistemleri ailesinin sürüm olarak altıncı üyesidir.
Windows 7: Windows 7 (önceden Blackcomb ve Vienna kod adlı) Microsoft Windows'un perakendeye sunulmuş en son işletim sistemidir.
Windows 2000: Windows 2000, Microsoft'un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen beşinci ana sürümüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir