Silkroad Blade Char Nickleri

Sponsorlu Bağlantılar
ama ankete black lotus bugatti cold shadow garip guardians heaven hehehe ihaveadream infinitive lotus mom spear tiger tr tr wizard wolf yeni yok Silkroad Blade Char Nickleri Silkroad Blade Nickleri silkroad nuker nickleri silkroad blade char nickle..En Sağlam Char(her Şeyden Var)

selam bütün webhattı forumundakiler
en sağlam char hangisi olur? anketin sonucu benim yeni charımı belirlicek ona göre char aççam

benim su an pacificte fullint spear(inşallah nuker olcak) var ama ankete göre yeni char açabilirim

Evet Arkada$lar Char Nicklerinizi Görelim Bakalım …

Wizard = PaTRi0T
Warrior = CaLL_y0uR_Mom
Nuker = ReaLTurK
Glavie = TaNkJr

warrior ve glavie çarım yok ama olsaydı bu nickleri koyardım en sevdiğim nicklerdir bunlar .. Sizinkileride görelim bakalım…

Sılkroad En Guzel Car Isımlerı

Dead_BodY

bLacK_LoTuS

No_CommenT

CoLd_ShaDoW

TR_DARK_TR

TR_TİGER_TR

TR_POWER_TR

Ksklee_TR

tEHLİQeLee_TR

BaKTeRY

HeaveN

ParadisE

FeeLMyLove

RiSKYouRLiF€

Garip_TR

RevengeR

QelebeQ

DieHard

IhAVeADrEaM

PoWeRGuARd

CoMeAnDLoOK

_FaTaLeRRoR_

__OnLyDie__

___ThE_EnD__

__JuNiorJoEy__

_GuArDiAnS_

__CanIDiexD__

__LoRDoFmE__

__İnFiNiTiVe__

_CoRe2DuO_

_QuATTrO_

__BuGaTTi__

LaSToTToMaNs

LaLaLaGiRLxD

NuMBeRoNeTuRkS

NuMBeR1TuRkS

_AnTi_TeRRoR_

__FiRARi__

__FiRARiST__

__DarK_TeaM__

__jOE__

DeaD_WaRRıOR

Magic_Death

F4T4L

__Dark_
_
09__wolf__09

majeste

Die_For_You

(ALINTIDIR)Sizde Aklınaza GeLenLeri yazın..!! ;)Yeni çHar açıcamda:hehehe:

Etiketler:silkroad nuker nickleri silkroad blade char nickleri silkroad blade nickleri çin char nickleri bow char nickleri nuker nickleri blade char nickleri sro sword nicklerı knight online güzel nickler bow çar nickleri sağlam silkroad güzel spear nickleri knight online en ıyı char hangısı kullanılmalıdır yenı char nıcklerı chın spear nuker nickler en güzel char isimleri sılkroad onlıne blade nıcklerı en iyi blade char isimler silkroad spear nickleri
Bıçak Sırtı: Bıçak Sırtı, Ridley Scott tarafından yönetilen 1982 tarihli ABD yapımı bilim-kurgu filmidir. Başrollerde Harrison Ford, Rutger Hauer, ve Sean Young yer almıştır.
Blade II: Blade II, 2001 ABD yapımı Guillermo del Toro filmi. Başrolünde Wesley Snipes'ın yer aldığı film, aksiyon türündedir.
Blade: Trinity: Blade: Trinity, 2004 yapımı vampir konulu bir aksiyon filmidir. David S. Goyer tarafından yazılmış ve yönetilmiştir.
Blade (film): Blade 1998 yapımı Stephen Norrington yönetmenliğinde ünlü Marvel çizgi romanı karakteri Blade'in sinemaya uyarlanmış korku içerikli aksiyon filmidir. Filmin başrolünde Wesley Snipes vardır. Senaryosunu ise daha sonra da Snipes ile çalışan David Goyer yazmıştır. Filmin 1998 yılında gişedeki başarasını gören yapımcılar filmin 2002 yılında bir devam filmini, 2004 yılında ise üçüncü filmini çektiler. Üçüncü filmiyle beyazperdelere veda ettiği söylense de devamı olacağına dair söylentiler vardır. Film, 2006 yılında dizi haline getirildi fakat bu sefer Blade (çeviride Bıçağın İki Yüzü) karakterini Wesley Snipes oynamadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir