Sims 3 Evlenme

Sponsorlu Bağlantılar
ama bir boy friend davet evlilik fiancee girl boy ilk marriage mekan sevgili sims sorun uzun wedding party wife husband Sims 3 Evlenme Sims 3 Te Düğün Nasıl Yapılır sims 3 evlenme hilesi sims 3 evlenme sims 3 te dü..The Sims 3 Evlilik

Arkadaşlar simlerimin arası %100 olduğu halde evlilik teklif edemiyorum nasıl yapacağımı acil olarak söyleyebilir misiniz?

The Sims 3 Evlilik : Simleri Evlendirmek

Öncelikle 2 karakter arasındaki ilişkiyi iyice geliştir sonra birine tıkla diğerine romantic seçeneğine gir önüne şunlar çıkmalı.

Oradan propose going steady ye tıkla.Bu şekilde sevgili teklifi yapacaksın.Sonra yukarıda karakterle konuşurken çıkan ekranda artık Girl/Boy friend yazacaktır.
2. hamle olarak nişanlanıcaksın bunun içinde gene romantic seçeneğine gir.Ekran şöyle olucak.

Propose Marriage ye tıkla. Nişanlanıcaklardır.
Resimdede gördüğün gibi artık Fiancee yani nişanlı yazacaktır.

Sonra telefonundan throw party at… e tıkla

Mekan seçmeni isteyecek istediğini seçebilirsin hangisi hoşuna giderse ama tabi seçebileceğin mekanların üzerinde işaret var olmayanları seçemiyorsun.

Bir mekanı beğenip Ok a basınca şöyle bir ekran gelicek :

Party type den Wedding Party yi seç
Nasıl davet edeceğinde aşağıdaki resimde var.

Son aşamalar

Partinin başlamasına yakın şöyle bir uyarı gelecek sağ üstte.

Ve ilk ziyaretçi gelince sağ üstte şöyle bir yazı gelecek. İlk ziyaretçinin geldiğini sana söyleyecek. Bu şey çıktıktan kısa süre sonra hepsi gelmiş oluyor zaten.

Mekanda açık bir yere git. (Diğer simlerinde sıkışmayıp gelebilmesi açısından)
Get married e tıkla.

Simler kendi aralarında ufak bir kutlama yapıyorlar.


Ve artık evlendiler Fiancee yerine Wife/Husband yazıyor.

Uyku ve diğer ihtiyaçların gelmemesi için hileli olarak şunu yapabilirsin ;
testingcheatsenabled true yazarak ihtiyaç barlarını tutup sağa çekerek doldurabilirsin veya hile istemiyorsan evden çıkmadan önce tuvalet yemek uyku gibi tüm ihtiyaçlarını gider. Partiler zaten pek uzun sürmez o yüzden sorun olmaz pek.

alıntı

Etiketler:sims 3 evlenme hilesi sims 3 evlenme sims 3 te düğün nasıl yapılır sims 3 evlenme teklifi nasıl yapılır the sims 3 evlenme hilesi sims 3 düğün nasıl yapılır the sims 3 düğün nasıl yapılır sims 3 evlendirme sims 3 te evlenme sims 3te nasıl düğün yapılır sims 3 de düğün nasıl yapılır sims 3 de evlenme the sims 3 nasıl düğün yapılır sims 3 evlenme teklifi sims 3 te evlenme hilesi sims 3 evlilik hilesi sims 3 nasıl düğün yapılır sims 3 nasıl evlendirilir sims 3te nasıl evlendirilir the sims 3 evlenme

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir