Şirinein Soyunuk Hali

bu daily mail david beckham dedi ekim emporio armani etonline heyecan onu real madrid reklam resimler ronaldo seksi temmuz verici yeni Şirinein Soyunuk Hali Ünlülerin Soyunuk Halleri soyunuk şirinein soyunuk hali ünlülerin soyunuk ha..Cristiano Ronaldo Soyunuk Resimleri-ronaldo’nun İç Çamaşırı Reklamı Yaptığı Resimler25 yaşındaki Cristiano Ronaldo, Emporio Armani iç çamaşırları ve Armani Jean için kaslı vücudunu dar iç çamaşırları ve kot pantolonları içinde sergiledi.

Daily Mail’in haberine göre, Real Madrid oyuncusunun reklam kampanyası Temmuz’da bütün dünyada yayına girecek.

Giogio Armani, ETonline’a verdiği röportajda, “Cristiano’nun Armani Jean ve Emporio Armani iç çamaşırlarının yüzü olmasını enerjisinden dolayı istedim; genç, heyecan verici ve elbette seksi duruşu için onu seçtim.” dedi.

Ronaldo, Ekim ayında Armani Jean ve Emporio Armani erkek iç çamaşırlarının dünya tanıtımlarının yeni yüzü olarak seçilmişti. Markanın ondan önceki modelliğini, David Beckham Ocak 2008’ten bu yana yapıyordu.

Etiketler:soyunuk şirinein soyunuk hali ünlülerin soyunuk halleri ronaldo soyunuk ünlülerin soyunuk hali c ronaldonun ailesi www.tarkan soyunuk resmi.com ronaldo soyunuk hali c.ronaldo nun ailesi ronaldo nun ailesi c ronaldonun soyunuk resmi cristiano ronaldo nun ailesi cristyanonun sekilleri soyunuk pozlar nü Ronaldonun ic camasirli resimleri Ciristiyon ronaldo iç giyim jülidenin soyunuk resmi konpile soyunuk resimi alisia soyunuk hali

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir