Site İçin Müzik Url Leri

Sponsorlu Bağlantılar
daha fazla internet explorer iyi language javascript microsoft script language sitem Site İçin Müzik Url Leri Müzik Kodu müzik kodları site için müzik url leri müzik kodu ..Siteniz İçin Müzik Kodu İyi Bir Kod

yapmanız gereken kırmızı yazılı kodu sitenizin her hangi bi yerine eklemek

<script language=JavaScript>
<!– Begin
var ver = navigator.appName;
if (ver == “Microsoft Internet Explorer”) {
document.write('');
} else {
document.write('');
}
//–>

iste benim sitem bana ulasın.daha fazla şey biliyorum :s

Etiketler:müzik kodları site için müzik url leri müzik kodu site için müzik url si müzik url kodları site için müzik hazır müzik kodları hazır müzik kodu bedava muzik kodlari site icine müzik müzik site kodları siteme midi müzik kodu bedava sitem içim şarkı url kodları muzik kodu site için şarkı url si site için müzikler müzik kodlari site kodları özel html js kodlarıyla müzik listesi mıd müzik url
İçindeki Yabancı: İçindeki Yabancı 2007 ABD-Avustralya ortak yapımı filmdir. Özgün adı The Brave One dır. Senaryosunu Roderick Taylor ve Bruce A.
İçinde Aşk Var: İçinde Aşk Var, Işın Karaca'nın ikinci solo albümü. 19 Aralık 2004'te piyasaya çıktı. 1 tane de kendi bestesisin bulunduğu albümde Sezen Aksu, Aysel Gürel, Suat Suna, Ümit Sayın gibi isimlerin beste ve sözleri bulunmaktadır.
Drizzt Do'Urden: Drizzt Do'Urden Unutulmuş Diyarlar (Forgotten Realms) kurulumunda yer alan hayali bir kahramandır. Irkı olan drow'ların şeytan ve kötülük dolu adetlerini reddederek Karanlıkaltı'ndan (Underdark) ayrılmış ve yeryüzünde yaşamaktadır.
Müzikal: Müzikal kendine özgü, yalın bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisi, oyun ya da filmdir.
Müzik bilimi: Müzik bilimi ya da müzikoloji, müziği bilimsel açıdan ele alan ve inceleyen bir bilim dalı.
Müzik albümü: Müzik albümü, üzerinde 20 dakikadan ya da 4 şarkıdan daha fazla müzik parçası kaydı bulunan, müzik parçalarının toplandığı bir CD, kaset ya da uzunçalardır.
Çalgı: Çalgı (müzik aleti) müzik yapmak için kullanılan aletlere verilen genel isimdir. Çalgıların türleri, tarihi, yapım biçimleri gibi konuları inceleyen bilim dalına da Organoloji denir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir