Siyah Arka Plan Resmi

Sponsorlu Bağlantılar
gaussian blur gradient ilk layer styles mermi piksel renk yeni bir Siyah Arka Plan Resmi Siyah Arka Planlar siyah arka plan siyah arka plan resmi siyah arka p..Mermi Oluşturmak

1 . bir arka plan oluşturmak

Ilk şey ilk siyah arka plan ile yaklaşık 500 x 300 piksel büyüklüğünde yeni bir belge oluşturun.

2 . bir kurşun Oluşturma

Yeni bir katmanda bir araç tutulması kullanarak tutulması çizin. Renk takım tutulması kullanılır # 907D44. Sağ tıklatın seçeneği katmanı seçin ve güneş tutulması Rasterize Layer ( cs5 ).

olarak resmi kılavuzunu aşağıda görülen tutulmanın Cut yarı :

3 . Stil senin bullet (Layer Styles )

Sağ tıklatın tabaka ve sığmak Blending Options ve uygulamak İç Gölge, İç Glow ve Gradient Overlay Bu katman katman stilleri .
4 . Son adımları

Uygulamak Filter> Diğer Sharpen > Sharpen adım iki ve yinelenen katmanı.
Yeni bir katmanda seçin Tüm mermi ve gidin Filter> Blur> Gaussian Blur .

çoğaltılamaz katman üzerinde sağ tıklayın ve gidin Blending Options ve uygulamak Color Burn ve Opacity seviyesi % 44 az .


bir birleştirme iki katmanı ve birkaç kez yinelenen sonra. Hepsi bu kadar.

Etiketler:siyah arka plan siyah arka plan resmi siyah arka planlar sıyah arka plan büyük siyah arka plan Arka Plan Siyah siyah arka plan rengi siyah renk arka plan arka plan siyah yapma siyah arka planları sıyah arka planlar siyah renk fon siyah arka fon html sıyah arkaplan fotoğraf arka plan siyah yapma siyah arka plan resim siyah arka plan fon siyah ark plan siyah büyük arka planlar siyah arka plan facebook
Siyahiler: → Siyahî sözcüğü bu sayfaya yönlendirilmiştir. Diğer manaları için Siyahî (anlam ayrımı) maddesine bakınız.
Siyah Giyen Adamlar (film, 1997): Siyah Giyen Adamlar (Men in Black), yönetmenliğini Barry Sonnenfeld'in yaptığı, 1997 yapımı, aksiyon-güldürü tarzında bir bilim kurgu filmidir.
Siyah Kuğu: Siyah Kuğu (İngilizce özgün adı Black Swan), Darren Aronofsky'nin yönettiği, Natalie Portman, Vincent Cassel ve Mila Kunis'in oynadığı 2010 yapımı Amerikan psikolojik gerilim filmi.Hikâye, Tchaikovsky'nin Kuğu Gölü bale gösterisi etrafında dönüyor.Gösterinin, masum Beyaz Kuğu ve şehvetli Siyah Kuğu rollerinin ikisini de canlandıracak bir balerine ihtiyacı vardır.Bir dansçı, Nina (Portman), Beyaz Kuğu için mükemmel bir seçim iken
Siyah Pembe Üçgen: Siyah Pembe Üçgen; resmi adıyla Siyah Pembe Üçgen İzmir Cinsel Yönelim ve Cinsiyet Kimliği Araştırmaları ile Ayrımcılığına Karşı Dayanışma Derneği, Türkiye'de kurulmuş beşinci LGBT derneğidir.
Hukuk: Hukuk, birey, toplum ve devletin hareketlerini, birbirleriyle olan ilişkilerini; yetkili organlar tarafından usulüne uygun olarak çıkarılan, kamu gücüyle desteklenen, muhatabına genel olarak nasıl davranması yahut nasıl davranmaması gerektiğini gösteren ve bunun için ilgili bütün olasılıkları yürürlükte olan normlarla düzenleyen normatif bir bilimdir.
Resmî dil: Resmî dil bir ülkede anayasa veya kanun ile kabûl edilen dili tanımlamak için kullanılan terimdir. Örneğin Türkiye Cumhuriyetinin devlet dili olan Türkçe aynı zamanda Türkiye'nin tek resmî dilidir.
Resmî Gazete: Resmî Gazete şu anlamlara gelebilir;
Resmî tatil: Resmî tatil, herhangi bir ülkede devlet otoriteleri tarafından kamu kuruluşlarının ve okulların tatil edildiği kısa dönem.
T.C. Resmî Gazete: T.C. Resmî Gazete, Türkiye Cumhuriyeti'nin 7 Ekim 1920 günü kurulan ve 7 Şubat 1921 tarihinden itibaren çıkmaya başlayan resmî gazetesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir