Şiye Sözleri Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar
mikail ra sari tebel zere Şiye Sözleri Türkçe Şiye Türkçe Sözleri şiye sözleri şiye sözleri türkçe şiye türkçe sözle..

Şiye – Mikail Aslan

Şiye – Mikail Aslan

Şiye.
Şiye vãªrde bone ma ra şiye
Zere ma ra goni şiye
Wax şiye.
Şiya verasani serdina
Şiye ma re zaf derdina
Heylo heylo zaf derdina
La lawo şiye ma re merdana
Şiye.
Vergi siya sari pine şiye
Vereki tebel ra bel biye
Wax şiye.
Şiya verasani serdina
Şiye ma re zaf derdina
Heylo heylo zaf derdina
La lawo şiye ma re merdana

Etiketler:şiye sözleri şiye sözleri türkçe şiye türkçe sözleri mikail aslan siye sözleri mikail aslan resmi mikail aslan siye sözleri türkçe siye sözler ahmet aslan şiye sözleri şiye şarkı sözü türkçesi mikail aslan siyee türkçe sözleri ahmet aslan şiye türkçesi şiye sarkı sözleri mikail aslan şiye türkçe şarkı sözleri ahmet aslan vep dinle şiye ahmet aslan türkçesi mikail aslan şiye şarkı sözü ve türkçesi şiye sozleri mikail aslan şiye şarkı sözleri türkçe mikail aslan şiye türkçe sözleri ahmet aslan şiye
Siyen-piler: Siyen-piler (Çince: 鮮卑, pinyin: Xiānbēi, Wade-Giles: Hsien-pi), Moğolistan ve Mançurya sınırı civarında yaşamış göçebe kabile.
Siyer: Siyer, İslam din biliminde peygamberlerin, din büyüklerinin, halifelerin hayat hikâyesidir.
Siyezen: Siyezen (Azerice: Siyəzən ), Azerbaycan'da şehir. Siyezen Rayonunun idarî merkezidir.
Siyezen Rayonu: Siyezen Rayonu (Azerice: Siyəzən rayonu)- Azerbaycan'da rayon. Merkezi Siyezen şehridir.
Siyenit: Siyenit, yeşil ve pembe renklerde renkli iç püskürük bir taştır.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Türkçe Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Turkcell: Turkcell (söyleyiş: ), Türkiye'nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
Türkçe Rock Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Rock Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir