Sosyete Kız İsimleri

Sponsorlu Bağlantılar
bir biri bunun eve gibi harry madonna keira knightley kira maddox paris hilton polis polisi prens ya Sosyete Kız İsimleri En Sosyetik Kız İsimleri sosyetik kız isimleri sosyete kız isimleri en sosy..En Çokbrgrndıgınız Bebek Isımlerını Lutfen Yazınız

arkadaşlar en guzel kız bebek ısımlerını yazarmısınız

Sosyetik Güzel Çöplükte Ölü Bulundu

Norveç’in Paris Hilton’ı olarak bilinen sosyete kızı çöplükte ölü bulundu.

Norveç’in en zengin ailelerinden birinin kızı olan Martine Magnussen, geçen eylül ayında Norveç’ten İngiltere’nin başkenti Londra’ya okumaya geldi. Kısa bir süre sonra gece hayatında sık sık boy göstermeye başlayınca Londra sosyetesinin aranan isimlerinden birisi oldu. Geçen cuma gecesi arkadaşlarıyla birlikte Prens Harry, Madonna, Keira Knightley gibi isimlerin müdavimi olduğu Londra’nın en pahalı barı Maddox’a giden genç kız, daha sonra yanındakilere başka bir partiye gideceğini söyledi. Sabaha karşı bir taksiye bindi ve bir daha kendisinden haber alınamadı.

Yakınları ertesi gün polisi arayarak Martine’in kayıp olduğunu belirtti. Babası Norveç’in en ünlü işadamlarından biri olan genç kızın cesedi bir gün sonra Londra’da 10 bin dolar kira verdiği evinin çöplüğünde ölü olarak bulundu. Otopside 23 yaşındaki kızın boynunun kırıldığı belirlendi. Martine’in bardan Mısırlı milyarder bir işadamının oğluyla çıktığını belirleyen polis, bu kişinin kaldığı eve baskın düzenledi. Ancak kimseyi bulamadı. Bunun üzerine bütün havaalanları alarma geçirildi. Polis, kıskançlık cinayetinden kuşkulanıyor.

Etiketler:sosyetik kız isimleri sosyete kız isimleri en sosyetik kız isimleri sosyetik kiz isimleri sosyetik bebek isimleri sosyetik kız bebek isimleri en popüler sosyete kız isimleri sosyete kızı isimleri en sosyete erkek isimleri sosyete kiz isimleri sosyete kiz ismi sosyete erkek isimleri sosyetik cocuk isimleri sosyetik isimler sosyetik bebek isimler en güzel ve sosyete bebek isimleri sosyete cafe isimleri sosyetık kız isimlerı sosyetik erkek isimleri 2012 sosyete bebek isimleri
Sosyete Polisi 2: Sosyete Polisi 2 ya da özgün adıyla Beverly Hills Cop II, 1987, ABD yapımı aksiyon-komedi filmi. Sosyete Polisi serisinin ikincisi olan filmin başrolünde Eddie Murphy oynamaktadır.
Sosyete Polisi: Sosyete Polisi, 1984 ABD yapımı komedi aksiyon filmidir. Özgün adı Beverly Hills Cop olan film Kasım 1985 tarihinde Türkiye'de sinemalarda gösterilmişti.
Sosyete Adaları: Sosyete Adaları (Fransızca: Archipel de la Société), Büyük Okyanusun ortagüney kesiminde, Fransız Polinezyası'na dahil takımada.
Sosyete Şaban: Sosyete Şaban, Kartal Tibet'in yönetmenliğini yaptığı 1985 yapımı Türk filmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir