Soy Ağacı Öğrenme

Sponsorlu Bağlantılar
ail bana bile bir buton evet fln merak merhabalar muharrem numara siz tc kimlik tc sorgu tercih varsa veya yan yazilim yere Soy Ağacı Öğrenme Aile Ağacı soy ağacı bulma soy ağacı öğrenme aile ağacı aile ..Aile Ağacı — Tüm Akrabalarınızı Bulun(inanamayacaksınız)

Bu program girdiğiniz bir TC Kimlik numarasından yola çıkarak kütüğünüzdeki tüm akrabalarınızı bulabiliyor.

Bulduğu bilgiler, Ad Soyad ve Doğum Tarihleri. Böylece dedenizin babasının doğum tarihini vs. öğrenebiliyorsunuz.%100 çalışıyor herkes denemeli

Program VS.Net ile yazılmış çalışması için .Net Framework 1.1 lazım.

Net fraemework olmazsa bu ve bu dilde yazılmış bazı programlar çalışmıyor indirenizi tavsiye ederimmmmm..Eeeeeee bence bi teşekkürü hakettik artıkkkk dimiiii

Aile Soy Ağacı

Ya arkadaşlar ben ailemin soyağacını bulmak istiyorum.Ama çok eskiden yaşayan dedelerimizi bulmak istiyorum.Lütfen bana yardım edin.

Soy Ağacı Bulma

Bir program varmış soy ağacınızı fln buluyormuşş o programı indirmek istiyorum aradım bulamadım. Siz yardımcı olabilir misinizz?

Soyagacı´ni Merak Eden Varsa Buyursun

arkadaslar öncelikle merhabalar,

evet soyagacini merak eden veya olusturmak isteyenler icin yararli kücük (233 kb, yapimci: muharrem arman) bir yazilim sunuyorum. tckimlik numaranizi yazin ve dedelerinizi bulun :)1830 yillarinda dogan dedelerinizi bile bulabilirsiiniz :tamam:

alinti:> Referans olarak vereceğiniz TC Kimlik numarasından yola çıkarak belirlediğiniz sayıda sorgu yaparak internetten aile bireylerini bulmaya yarar. Bulduğu bireylerin TC Kimlik no, isim, soyisim ve doğum tarihini listeler. Yazılım Portable Haldedir. Kurulum Gerektirmez. ZIP’dan çıkartın kullanın. Dilerseniz herhangi bir yere kısayol oluşturun öyle kullanın, tercih sizin.Hazırlanan liste, bir buton yardımı ile otomatikman MS-Excel’e gönderilir.TC Sorgu Robotu yazılımının yan ürünüdür.TC Kimlik sitesinden sorgu yaparken resimli kod doğrulamasını otomatik yapar, sadece çözemediği resim kodu ile karşılaşılırsa kullanıcıya sorularak girmesi istenir.Özel bir durumu bildirmek isteriz: Ardışık numara sorgusu yapıldığından, aile birey sayısını aşan sorgularda tanımadığınız başka bir aileye geçeceğinden, DURDUR butonuna basınız ve listeden soyadı vs. aileniz ile ilişkili olmadığını değerlendirdiğiniz kişileri siliniz. Sonra ilk verdiğiniz referans TC Kimlik numarasını tekrar sorgu kutusuna yazarak sorgu seçeneğinin tersi yönde seçiminizi yapınız ve sorgulayınız. Bu defa daha büyük veya küçük rakamlara doğru arama yapılacaktır.

Tamamen ücretsizdir, aile bireyleri hakkında fikir sahibi olmak isteyen herkes indirip denemelidir.

Aile Soy Ağacı Programı…..

Arkadaşlar bu programla ıp nizi otomatik olarak değiştirebilirsiniz dosya boyutu : 12 mb

http://anon.inf.tu-dresden.de/win/jap_all/japsetup.exe

Ufak bir ayrıntı daha : Program sürekli IP değiştirdiği için Internet Explorerda sayfaları biraz geç açıyor.

Etiketler:soy ağacı bulma soy ağacı öğrenme aile ağacı aile soy ağacı öğrenme aile soy ağacı bulma soy ağacımı nasıl bulurum soy ağacı sorgulama soyumu nasıl bulabilirim soyağacını öğren soyagacimi nasil bulurum aile soyu bulma soyağacını bulma aile ağacı tüm akrabalarınızı bulun inanamayacaksınız aile soy ağacı sorgulama soyadından soyunu bulma soyağacımı bul aile agci soy ağacını öğrenme soy ağacımı bul soyagacı bulma
Öğrenme nesneleri: Teknoloji alanındaki gelişmeler insanların öğrenme yolarında da değişikliklere yol açtı. Geleneksel sınıf ortamı , uzaktan eğitimin gelişimine uyum sağladı ve okullar artan nüfus, masraf ve genişleyen coğrafi alanlar yüzünden çevirimiçi müfredatlar oluşturmaya başladı.
Aşırı aktivite: Aktivite artışı veya aşırı aktivite, birkaç durumda psikiyatrik anlam taşıyabilir. Oldukça ani başlayan bir aktivite artışının yanı sıra iyimserlik, coşkunluk, fevri davranışlar ve uyku ihtiyacında azalma, manik hastalıklarda tipiktir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir