Speed Hack Cs 1.6

Sponsorlu Bağlantılar
bile d3d f4 hack xp speed hack wall hack win 7 Speed Hack Cs 1.6 Cs Speed Wall Hack counter speed hack speed hack cs 1.6 cs speed wall..Cs 1.6 Sxe 11.7 Wall Hack + Speed Hack Xp , Vista , Win7

Bu Wall Hack XP , Vista , Win 7 İşletim Sistemlerinde Çalışmaktadır

Öncelikle Ekran Modumuz D3D Olmak Zorunda Yoksa sXe Hatası Alırız.

Kurulumu Çok Basittir Direk Setubumuzu Valveye Kuruyoruz , Ardından Masaüstüne Kısayol Geliyor Ve O Kısayolu Açıyoruz.

– Oradan Cargar Cheat Diyoruz
– sXe 11.7 imizi Açıyoruz
– Cs 1.6 Imızı Açıyoruz ve Oyuna Giriyoruz.

Ardından Serverda Konsola “Unbind F2,F3,F4″ Yazıyoruz.

F2 : Wall Hack
F3 : Speed Hack
F4 : Speed Hack Kapatma

Resmi orjinal boyutunda görüntülemek için tıklayın.
Resmi orjinal boyutunda görüntülemek için tıklayın.
Resmi orjinal boyutunda görüntülemek için tıklayın.

Serverda Anti Wall Hack Koruması Varken Bile Net Göstermektedir

İNDİR

Etiketler:counter speed hack speed hack cs 1.6 cs speed wall hack cs 1.6 wall speed hack cs 1.6 wall hack cs 1.6 d3d wall hack 1.6 oyun hilesi counter strike 1.6 speed hack counter strike 1.6 speed hack hilesi cs 1.6 speed duvar cs 1.6 sxe 11.7 wall hack speed hack xp vista win7 cs 1.6 hız sxe hack cs 1.6 konsol resmi değiştirme counter 1.6 wall duvar gösterme win 7 speed hack hatası counter 1.6 speed hack counter konsol duvar hilesi cs 1.6 duvar hack cs 1.6 wall cs 1.6 d3d speed hack
Hız Tuzağı: Hız Tuzağı (Özgün adı: Speed), Graham Yost tarafından yazılan ve Jan de Bont'un yönettiği 1994 yapımı bir aksiyon filmi.
Speed metal: Speed metal, power metal, heavy metal ve thrash metal üçgeni arasında bir alt türdür. Ne power metal kadar yumuşak ve melodiktir ne de thrash metal kadar agresif ve serttir.
Speed of Sound: "Speed of Sound", İngiliz alternatif rock grubu Coldplay tarafından X&Y adlı albüm için yazılan şarkıdır.
Speed Demon: "Speed Demon", Amerikalı sanatçı Michael Jackson'ın Bad adlı yedinci stüdyo albümünde yer alan bir parçadır.
Speed Metal Symphony: Speed Metal Symphony speed metal grubu Cacophony' nin 1987 yılında Shrapnel Records 'dan çıkan ilk stüdyo albümü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir