Spor Ve Sağlık İlişkisi

Sponsorlu Bağlantılar
akrep burcu bir boks bunu gurup motive squash ya yoga Spor Ve Sağlık İlişkisi Spor Ve Sağlık Hakkında Bilgi spor sağlık ilişkisi spor ve sağlık ilişkisi spor ..Spor Ve Sağlık

Yönetici Gezegeniniz: Akrep burcu, enerji ve savaş gezegeni Mars ile dönüşüm ve yeniden doğuş gezegeni Pluto tarafından yönetilmektedir.
Vücudunuzda Yönettiği Bölüm: Akrep burcu üreme organlarını yönetir.
Metabolizmanız: Hızlı.
En Önemli Özelliğiniz: Herşeyi başarmak için gösterdiğiniz inanılmaz kararlılık ve bağlılık.
Sizi Sinirlendiren Şey: Spor salonunda sosyal olarak zamanlarını boşa harcayanlar. Sizin buna zamanınız yoktur.
Sağlığınızla İlgili Yaptığınız Hata: Hiç esnek olmamanız. Değişen durumlara göre sizinde farklı şeyler yapmanız gerekebilir.

Yoğun, kararlı ve ketum Akrep burcunun güçlü duygularını dışa vurmaya herkesten fazla ihtiyacı vardır. Yaptığınız herşeye ya hep ya hiç diyerek saplantılı bir kararlılıkla yaklaşırsınız. Diyet yapmaya karar verdiğinizde aşırıya kaçabilirsiniz bu da sağlığınıza zarar verebilir. Akrep burcu kafasına koyduğunu mutlaka başarır.

İçinizde biriken kızgınlıkları ve yoğun duyguları uygun aktivitelerle dışarı boşaltarak hem stresten kurtulabilir hem de sağlıklı olabilirsiniz. Boks, uzun mesafe koşu ya da squash içinizdeki enerji ve stresi size zarar vermeye başlamadan dışarı atacaktır. Rekabetçi bir yapınız olmasına rağmen gevşemeye çalışırken yanlız olmak istersiniz. Bu yüzden takım ve gurup sporlarından hoşlanmazsınız. Yürüyüş koşu bandını kullanabilir, ağırlık çalışabilir ya da jimnastik yapmayı deneyebilirsiniz. Yoga ve meditasyon ile de rahatlayabilirsiniz. Egzersizin seks hayatına olan olumlu katkısı ise ateşli Akrep burcunu motive edecektir.

Akrep burcu üreme organlarını yönetir. Fiziksel ilişkisi olmayan bir Akrep kendini çok yanlız ve mutsuz hissedebilir. Eğer ilişkinizdeki fiziksel beraberlik yeterince iyi değilse karşınızdaki ile bunu konuşmalısınız.

Derin ve yoğun duygulara sahipsiniz. Bir sorununuz olduğu zaman bunu biriktirmeden yakınlarınızla paylaşmanızda fayda var. Akrep insanı bir derdi olduğu zaman bunu aylar sonra dile getirebilir. Kendinizden beklentileriniz herhangi bir insanın sizden beklediklerinden çok daha fazladır.

Her güne mümkün olduğu kadar fazla şey sığdırmaya çalışırsınız. Arada bir başınızı kaldırıp etrafa bakınmanız iyi olacaktır. Saplantılı ve takıntılı olmaya eğiliminiz var biraz daha dengeli olmaya çalışmalısınız.

Etiketler:spor sağlık ilişkisi spor ve sağlık ilişkisi spor ve sağlık hakkında bilgi spor ve saglık arasındaki sağlık ve spor ilişkisi spor sağlık ilişkisi anlatan yazı spor ve sağlık spor ve saglık ilişkisi sporun sağlığı ilişkisini anlatan kısa bilgi spor sağlık ilişkisini anlatan bilgiler spor sağlık beslenmearasında ilişki spor hakkında kapsamlı bılgı sporun sağlıkla ilişkisi sporla sağlık ilişkisi sağlık ilişkisi anlatın akrep burcunun sporları spor ve sağlık arasındaki ilişki pdf spor sağlık ilişkisini anlatan görseller spor ve sağlıkla ilgili kısa yazı
Sağlık ocağı: Sağlık ocağı, sosyal devlet olmanın getirdiği ve gerekliliğini doğurduğu bir hizmettir. Gelişmemiş, gelişmekte, kalkınmakta olan bölgelerde veya nüfus bakımından çok fazla kalabalık olmayan bölgelerde kurulan ve birinci basamak sağlık hizmetleri veren kuruluşlardır.
Sağlık evi: * Anne, çocuk sağlığı hizmetleri
Sağlık Bakanlığı (Türkiye): Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, ülkedeki tüm sağlık işlerinden sorumlu olan bakanlık.
Sağlık Bakanlığı: * Romanya Sağlık Bakanlığı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir