Su Altı Fotoğrafları

Sponsorlu Bağlantılar
bu daha ekran hareket microsoft microsoft windows oceandive Su Altı Fotoğrafları Su Altı Görüntüleri su altı su altı fotoğrafları su altı görüntüleri s..Su Altı Resimleri
Oceandive 1.3

Program Hakkında

OceanDive; su altı yaşamı temalı 3 boyutlu bir ekran koruyucusuyla, bir dalgıçlık ve keşif oyununun eşsiz birleşiminden oluşan bir programdır.

Bu yazılım sayesinde, canlı okyanusun inanılmaz su altı dünyasının tadını çıkarabilirsiniz. OceanDive, kullanıcıyı bir dalgıcın gözünden su altında yapılan bir yolculuğa çıkarır ve kullanıcıya, oldukça hayranlık uyandırıcı deniz altı manzaraları, balık sürüleri, denizaltı mağaraları ve mercan kayalıklarını keşfetme olanağı sağlar. OceanDive programını satın alarak, deniz altı manzaralarından oluşan yepyeni bir set ve bir denizaltı keşif oyununa sahip olabilirsiniz.

Yazılımın 1.3 sürümü; 64 bit Microsoft Windows işletim sistemi uyumluluğu problemlerini düzeltir ve keşif modundayken, fareyi kullanarak çok daha düzgün bir hareket kontrolü sağlar.

Tıkla ve İndir.

Su Altı Dünyasından Fotoğraflar

Etiketler:su altı su altı fotoğrafları su altı görüntüleri su altı resimleri sualtı fotoğrafları deniz altı görüntüleri su resmi sualtı fotoları su resimleri sualtı SU ALTI FOTOĞRAFLARI sualtı görüntüleri sualti resimleri su alti görüntüleri aqua SU ALTI su altı fotoğrafı sualti sualti fotograflari SUALTI RESİMLERİ
Altın Küre Ödülleri: Altın Küre Ödülleri, her yıl resmi bir yemek töreniyle film ve televizyon dizilerine verilen Amerikan ödülleridir. Hollywood Foreign Press Association (Hollywood Yabancı Basın Birliği) tarafından 1944'ten beri verilen ödüller film endüstrisi için verilen önemli ödüllerdendir. Ödüller özellikle 1996'tan sonra önem kazanmıştır, bunun nedeni de HFPA'nın NBC adlı televizyon kanalıyla yaptığı anlaşmadır. Oscar ve Grammy'den sonra üçüncü en çok izlenen ödül törenidir. Ödüller aynı zamanda film, dizi ya da aktrist ve aktörler için iyi bir referans olarak kabul edilir. Ödüller, 86 film eleştirmenin oylarına göre verilir.
Altın: Altın, kimyada Au (Latince Aurum dan(ışıldayan-parlayan)) sembolü ile gösterilen yumuşak, parlak sarı renkte kimyasal bir element.
Altınordu SK: Altınordu Spor Kulübü, İzmir'de kurulu, özellikle futbol dalında etkinlik gösteren spor kulübüdür. Renkleri kırmızı-laciverttir.
Altı bacaklılar: Altı bacaklılar (Hexapoda) Eklembacaklılar bölümünün en büyük alt bölümüdür. Yaklaşık olarak 30'un üzerinde takım içerir.
Altın Palmiye: Altın Palmiye (Orijinali: Palme d'Or, İngilizce: Golden Palm), Cannes Film Festivali'nin yarışmalı bölümünde verilen en büyük ödüldür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir