Subaylık Sınavı Başvuruları

Sponsorlu Bağlantılar
askerlik lisans nde türk hava Subaylık Sınavı Başvuruları Subaylık Sınavları Başvuru Tarihleri subaylık başvuruları subaylık sınavı başvuruları s..Subay Ve Astsubay Başvuruları Başlıyor !

Hava Kuvvetleri’nde sözleşmeli subay ve astsubaylık için başvuru takvimi başladı..

Türk Hava Kuvvetleri’nde sözleşmeli subay ve astsubay olarak çalışmak isteyenler 20 Nisan cuma gününe kadar başvuruda bulunabilecek.

Sözleşmeli subay ve astsubay adayları başvurularını, HAVA SINIF OKULLARI VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ KOMUTANLIĞI internet adresinden yapabilecek.

Sözleşmeli subay olmak isteyenlerin Haziran 2007’de ilgili fakülteleri bitirmiş olmaları gerekiyor.

Düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 20 Nisan 2007 tarihi itibariyle lisans öğrenimi görenlerin 27, lisansüstü öğrenim tamamlayanların ise 32 yaşından büyük olmamaları isteniyor.

Halen askerlik hizmetini yapanlarda ise askerlik hizmetine başladığı tarih esas alınacak. Adaylardan başvuru tarihini geçiren ve nitelikleri uygun olmayanların müracaatlarına ise kesinlikle işlem yapılmayacak.

Sınav ve mülakat tarihleri internet adresinden bildirilecek ve adayların adreslerine çağrı mektubu gönderilmeyecek.

Sözleşmeli astsubay olmak isteyen adayların da internet sitesinde belirtilen niteliklerin yanı sıra 24 yaşından büyük olmamaları gerekiyor.

Etiketler:subaylık başvuruları subaylık sınavı başvuruları subaylık sınavları başvuru tarihleri subaylık sınav başvuruları astsubay başvurusu subaylık başvuruları ne zaman astsubaylık başvuruları tarihleri astsubaylık başvuru tarihleri subaylık sınav ve başvuru tarihi subay başvuruları subaylık başvuruları ve sınavları subay astsubay başvuru subaylık başvurusu ne zaman astsubaylık sınavı basvuru tarıhlerı astsubay başvuruları astsubaylık başvuruları subay astsubay başvuruları subaylık başvuru tarihi subaylık sınav basvuruları astsubaylık başvuruları ne zaman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir