Sunta Nedir

Sponsorlu Bağlantılar
belli bir dekor elde gelen haline kurutma Sunta Nedir suntalam sunta nedir sunta nasıl yapılır sunta la..Suntalam Nedir? – Suntalam Nasıl Yapılır?

SuntaLam Nedir? – Suntalam Nasıl Yapılır?

Vasıfsız, ince çaplı odunların hammadde olarak kullanıldığı, birinci sınıf keresteye alternatif olarak üretilen ahşap plakadır. Odunlar, yongalama makinelerinde küçük parçalara bölünür. Kurutma fırınında belli bir nem oranına indirilir ve eleme işleminden sonra, tutkalla karıştırılır. Alt, orta ve üst olmak üzere, tabakalar halinde serilir. Belirli bir sıcaklık ve basınç altında preslenen malzeme, tutkalın reaksiyona girmesi ile, ‘masif’ bir malzeme haline gelir. Daha sonra zımparalanan levhalar,bekletildikten sonra, tüketime sunulur.
SuntaLAm, sunta levha üzerine, teknolojik emprenye makineleriyle melamin reçinesi ve tutkal emdirilerek yanmaz ve su geçirmez hale gelen dekor kağıdının kaplanmasıyla elde edilir

Etiketler:suntalam sunta nedir sunta nasıl yapılır sunta lam suntalem sunta nasıl üretilir sunta imalatı nasıl yapılır Suntalam sunta neden yapılır sunta neyden yapılır suntadan neler yapılır suntalem nedir sunta ne demek suntlama nedir sunta lem sunta nasıl kaplanır ince sunta PVC kaplanmış yonga levhalardır sunta hammaddesi nedir
Shuntarō Tanikawa: Shuntarō Tanikawa (谷川 俊太郎 Tanikawa Shuntarō) (d. 15 Aralık 1931 Tokyo, Japonya) Japon şair ve çevirmen.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir