Tarih Seridi

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Tarih Seridi ve Tarih Seridi Cizelgesi hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Tarih Şeridi Çızelge Örneği ile iligli olan sorularınızı gidereceğini düşünüyorum.


Tarih Şeridi Çızelge Örneği

Tarih Şeridi Çizelge Örneği

Exel Formatındadır Aşağıdaki Ekli Dosyadan İndirebilirsiniz

Delinetciler.zip

Etiketler:tarih seridi tarih seridi cizelgesi tarih şeridi Tarih Şeridi Çizelge Örneği Tarih Şeridi Çizelge Örneği İndir tarih şeridi çizelgesi
Tarihçi: Tarihçi, tarihle, geçmişe ilişkin olayları yer ve zaman göstererek ve sebep-sonuç ilişkisine bağlı sistemli bilgilerle uğraşan kişilere denir.
Tarihöncesi: Tarihöncesi veya Prehistorya (Latince, præ = önce + Yunanca, ιστορία = tarih), insanlığın yazının bulunmasından önceki dönemi.
Tarihî yarımada: Tarihî yarımada ya da Suriçi; Haliç, İstanbul Boğazı ve Marmara Denizi ile çevrili olan; İstanbul şehrinin ilk kurulduğu ve geliştiği bölgeye verilen addır.
Tarihler kitabı: Tarihler kitabı (, Yunanca: Paralipomenon, Παραλειπομένων) Tanah'ın bir parçasıdır. Masoretik metinde Ketuvim'in ilk veya son kitabı olarak yer alır; Ketuvim'in son kitabı olarak kullanıldığında bütün Tanah'ın da son kitabı haline gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir