Taş Gibi Hatun Ne Demek
Taş Gibi Hatun

İşte size taş gibi hatun resmi

Taş gibi dimii:D:D:D:D:D

Taş Gibi Hatun

Etiketler:taş gibi hatun resimleri taş gibi hatun ne demek harbi taş gibi hatunlar 18 taş gibi hatunlar resim hatunların resmi taş gibi hatunların resimleri taş hatun resimleri harbi taş gibi hatunlar taş gibi hatunlar resimler Taş gibi hatun resmi taş gibi hatun resimler türkiyenin en taş hatunu taş gibi hatun resim taş gibi hatun resimlrei taş hatunlar foto taş gibi hatunlar taş gibihatunlar resimleri taş gibi hatunlar resmi tas gibi hatunların resmi taş gibi hatunlar fotoğrafları
Hatuniye Camii, Tokat: Hatuniye Camii, Osmanlı padişahı II. Bayezid'in Tokat'da annesi Gülbahar Hatun adına yaptırmış olduğu camidir.
Hatuniye Camii: * Hatuniye Camii, Tokat
Hatuniye Camii, Amasya: Hatuniye Camii Sultan II. Bayezid’in hanımı ve Şehzade Ahmet’in annesi Bülbül Hatun tarafından 1510 yılında Amasya'da yaptırılmıştır.
Hatuniye Medresesi: Hatuniye Medresesi Osmanlı Padişahı II. Bayezid'in annesi Gülbahar Hatun adına 1485 (h. 890) yılında yaptırdığı medresedir.
Hatuniye Camii, Kahramanmaraş: Kahramanmaraş Hatuniye Camii, Kahramanmaraş şehir merkezinde bulunan camiinin Dulkadirli Beyinin kızı, Yavuz Sultan Selim'in annesi tarafından yaptırıldığı sanılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir