Taşlı Telefon

Sponsorlu Bağlantılar
buna cep insan ister mercedes muahaha swarovski tamam ya Taşlı Telefon Taşli Cep Telefonlari taşlı telefonlar taşlı telefon taşli cep telefonla..Taşlı Cep Telefonları Kesin Bakın

:tamam:arkadaşlar sanırım herkez böyle telefonu olsun ister =):yuppi:


Görende düğün davetiyesi sanar =)):muahaha:

işi abartanlarda var elbette…

önce mercedes alalımda sonra üstünü swarovski ile kaplarız…:D

arkadaşlar insan buna s.çmaya kıyamaz ya!

tuvalet mercedes ve cep telefonları normal değil swarovski taşlardır

Taşlı Cep Telefonları Kesin Bakın

Etiketler:taşlı telefonlar taşlı telefon taşli cep telefonlari telefon süsleri taşlı telefonlar ve fiyatları TAŞLI davetiye taşlı cep telefonları SWAROVSKİLİ MERCEDES taşlı cep telefonu nikah davetiyeleri taşlı swarovski cep telefon fiyatı şık taşlı cep telefon modelleri taşlı nikah davetiyeleri tasli dügün davetiyeleri TAŞLI cep telefonları swarovskili mercedes taşlıceptelefonları tasli telefonlar ciesem mobil floret taşlı telefon cep telefon süsleri
Taşlıçay: Taşlıçay Ağrı ilinin bir ilçesidir. Türkiye İran transit yolu üzerinde, Murat nehrinin kuzey kıyısında kurulmuştur. Doğudan Diyadin ve Doğubeyazıt, kuzeyden Tuzluca, batıdan Ağrı ve Hamur, güneyden Erciş ile çevrilidir. Alanı 798 km kare, deniz seviyesinden yüksekliği 1660 m. dir.
Pljevlja: Pljevlja veya Taşlıca (Sırpça: Pljevlja / Пљевља; Boşnakça: Pljevlja) Karadağ’ın kuzeyinde bir şehir. Karadağ’ın kuzeybatı köşesinde, Bosna Hersek ve Sırbistan devletlerinin sınırlarının olduğu bölgede yer alır.
Taşlıtarla, Gaziosmanpaşa: Taşlıtarla, İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı semt.
Taşlıcalı Yahya Bey: Taşlıcalı Yahya Bey, 16. yüzyılda Osmanlı İmparatorluğu'nda yaşamış divan edebiyatı şairidir.
Türkiye il alan kodları: Türkiye'de her il için belirlenmiş 3 haneli il alan kodları (il telefon kodları) bulunur. Arayan kişi bulunduğu il dışına doğru arama yapmak için önce 0 (Sıfır) 'a basar, ardından arama yapacağı ilin 3 haneli kodunu tuşlar ve son olarak arayacağı kişinin 7 haneli numarasını girer.
Telefon Kulübesi (film): Telefon Kulübesi (İng:Phone Booth), Keskin nişancı ve seri katil tarafından bir telefon kulübesinde rehin tutulan bir adamın konu edildiği 2002 yılı ABD yapımı psikolojik gerilim filmidir.
Teléfonos de México S.A.B. de C.V.: Teléfonos de México S.A.B. de C.V. (), daha çok bilinen ismiyle Telmex,
Telefoncular: Telefoncular, İstanbul Telefon Şirketi'ni kuran İngilizler 1912'de tarafından kurulan ve şirketin teknisyen ve çalışanlarının yer aldığı eski futbol kulübü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir