Taylor Swift Kimdir, Kaç Yaşında, Şarkılarının Listesi,

Sponsorlu BağlantılarBu yazı Taylor Swift Kimdir, Kaç Yaşında, Şarkılarının Listesi, hakkında özet bilgiler içerir.  taylor Swift İlk şarkısını Kaç Yaşında Yazdı ve  taylor Swift Kişilik özellikleri hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. için tam da not almalık…


Taylor Swift Kimdir, Kaç Yaşında, Şarkılarının Listesi,

Taylor swift Kimdir, Taylor swift Kaç Yaşında, Taylor swift Şarkılarının Listesi var mı gibi sizlerden gelen sorular üzerine kısa bir paylaşım ile bu ünlü şarkıcı hakkında sizlere bilgi vermek istedik. Umarım yararlı olacaktır.

Taylor swift kaç yaşındadır

Taylor+Swift+Taylor

taylor swift kaç yaşında

taylor swift 13 Aralık 1989 Wyomissing Amerika’da Doğumlu 22 Yaşındadır

Taylor Swift veya bilinen adıyla Taylor Swift 13 Aralık 1989 doğumlu güzel şarkıcı Amerikalı söz yazarı ve aktristir. Taylor Swift Wyomissing, Pensilvanya’da büyüdü ve on dört yaşında Nashville, Tennessee’ye taşındıktan sonra country müzikteki kariyerine başlamıştır.

Taylor swift En Bilinen Şarkıları

Taylor Swift – You Belong With Me (2008)

Şarkı Grammy Ödüllerinde yılın şarkısı ve yılın videosu dallarında aday olmuş ama ödülü kaçırmıştı.

Taylor Swift – Mine (2010)

2010 yılında çıkan Speak Now albümünün ilk şarkısı olan Mine Taylor Swift’in çok beklentisi olan şarkılardan biriydi.

Taylor Swift – Love Story (2008)

Bizce sanatçının en güzel şarkısı. Ortaçağa ait bir şatoda geçen klip Taylor Swift’in güzelliğiyle birleşince bir kül kedisi hikayesi çıkmış.

Taylor Swift – White Horse (2008)

Fearless albümünden sonra çıkan ikinci single olan şarkı 2010 Grammy ödüllerinde şarkıcıya “En İyi Country Şarkısı” ödülünü kazandırmıştı.

….

Taylor Swift – Fifteen (2010)

Fifteen sanatçının hareketli şarkılarından.

Taylor Swift – Mean (2010)

Taylor Swift – Our Song (2008)

Taylor Swift – Back to December (2010)

Taylor Swift – The Story of Us (2010)

Taylor Swift – Speak Now (2010)

NotDenizi Güzel Günler Diler.

Taylor Swift: Taylor Alison Swift veya bilinen adıyla Taylor Swift (d. 13 Aralık 1989) Amerikalı şarkıcı-söz yazarı ve aktris.
Taylor serisi: Taylor serisi matematikte, bir fonksiyonun, o fonksiyonun terimlerinin tek bir noktadaki türev değerlerinden hesaplanan sonsuz toplamı şeklinde yazılması şeklindeki gösterimi/açılımıdır.
Taylor Lautner: Taylor Daniel Lautner (doğum 11 Şubat 1992) Amerikan aktör, seslendirmen, model ve dövüş sanatçısı. Lautner en iyi Stephanie Meyer'ın aynı isimli romanlarından uyarlanan Alacakaranlık Efsanesi film serisindeki Jacob Black rolüyle tanınır.
Taylor Swift (albüm): Taylor Swift, ABD'li country sanatçısı Taylor Swift'in ilk stüdyo albümü. 24 Ekim 2006'da Big Machine Records etiketiyle yayımlandı.
Taylor & Francis: Taylor & Francis, akademik kitap ve dergiler yayınlayan, Birleşik Krallık merkezli yayınevi. Yine Birleşik Krallık merkezli Informa adlı yayınevi ve konferans şirketinin alt kollarından biri konumundadır.
ISO 9362: ISO 9362 (SWIFT kodu veya BIC kodu) uluslararası para transferlerinde ve haberleşmede kullanılan bir kod sistemidir.
Swift Current, Saskatchewan: Swift Current, Kanada'nın Saskatchewan eyâletinin güneybatısında küçük bir kenttir. 2001 yılında nüfusu 14.821'dir.
FC Swift Hesperange: FC Swift Hesperange Lüksemburg'da bulunan bir futbol takımı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir