Telefon Dökümanı Nasıl Çıkarılır

Sponsorlu Bağlantılar
ama mesaj miyim Telefon Dökümanı Nasıl Çıkarılır Telefon Dökümanları Nasıl Çıkarılır turkcell döküman telefon dökümanı nasıl çıkarılır ..Turkcell Mesaj Dökümanları Nasıl Çıkartılır?

selamlar..
bnm kendimi sevgilime inandırmam gerekiyo ve benden mesaj dökümanlarını istiyo ama hat benim adıma değil babamın adına kayıtlı.mesaj dökümanlarını cıkarabilir miyim?

Mesaj Dökümanları ?

öncelikle selamlar…
benim öğrenmek istediğim birşey var.kullandığımız operatörler 6 ay boyunca mesajlarımızı telefon görüşmelerimizi saklıyorlarmış..bi yakınım eşinden boşandı. eski eşi dava açacağını ve telefon görüşmelerini çıkarttıracağını söyledi.
telefon hattı kimsenin üzerine kayıtlı değil yani açık hat..
savcılıa başvurunca hattı kullanan kişinin falan imzası gerekir mi?
buna nasıl engel olabiliriz?
basit sebeplerden dolayı savcılık döküman alınmasına izin verir mi?
bunların cevabını verirseniz çok sevinirim.
yakınım zor durumda , basit bi suçlamadan ceza almasını istemiyorum
yardımınız için teşekkürler

Etiketler:turkcell döküman telefon dökümanı nasıl çıkarılır telefon dökümanları nasıl çıkarılır turkcell mesaj dökümanı turkcell mesaj dökümanı nasıl çıkarılır turkcell mesaj dökümanları cep telefonu dökümanı nasıl çıkarılır turkcell hat dökümanı mesaj dökümanı mesaj dökümanları turkcell döküman çıkarma mesaj dökümanı nasıl çıkarılır hat dökümanı nasıl çıkarılır turkcel mesaj dökümanı turkcell sms dökümanı turkcell mesaj dökümanı çıkartma telefon mesaj dökümanları turkcell hattımın dökümanı hat dökümanı çıkarma turkcell dökümanı
Türkiye'deki telefon numaraları: Türkiye'deki telefon numaraları sayfası, Türkiye'deki telefon numaralandırma sistemi ve belirli hizmetlere tahsis edilmiş numara ve kodlarla ilgili bilgi verir.
Telefon Kulübesi (film): Telefon Kulübesi (İng:Phone Booth), Keskin nişancı ve seri katil tarafından bir telefon kulübesinde rehin tutulan bir adamın konu edildiği 2002 yılı ABD yapımı psikolojik gerilim filmidir.
Teléfonos de México S.A.B. de C.V.: Teléfonos de México S.A.B. de C.V. (), daha çok bilinen ismiyle Telmex,
Telefoncular: Telefoncular, İstanbul Telefon Şirketi'ni kuran İngilizler 1912'de tarafından kurulan ve şirketin teknisyen ve çalışanlarının yer aldığı eski futbol kulübü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir