Telefon Duvar Kağıtları Hareketli

Sponsorlu Bağlantılar
akvaryum animated wallpapers bir burada iphone olur rapidshare reklam screens wallpaper duvar ya yada Telefon Duvar Kağıtları Hareketli 6300 Duvar Kağıtları hareketli duvar kağıtları telefon duvar kağıtları ..K790i, 6300, W880i Hareketli Duvar Kağıtları (animated Wallpapers)***hareketli Wallpaper (duvar Kağıdı) Ve Korkunç Ekran Koruyucu***

Aşağıdan indirin:

http://rapidshare.de/files/8803168/screens…lpaper.rar.html

Önemli Not:

*Kurulumda, fazlaca reklam içermemesi için, reklamları, toolbarları, haber site aboneliklerini… falan seçmeyin.
*Masaüstü görüntüsü; güzel bir şelalede balıklar ve kuşlar.
*Ekran koruyucuyu ise biraz korkunç, kurup çalıştırınca, -özellikle- kapatırken korkabilirsiniz. Normalde bir mezarlık görüntüleri ruhlar neyim var. Şimdiden söyleyim.

Özellikle, böyle hareketli masaüstü resmi çoktandır arıyordum.
Bunun gibi değişik hareketli resim yada değişen, dönen yazılı masaüstü teması olan varsa burda link verilirse memnun olurum.

Ekran görüntüleri:

hareketli wallpaper
korkunç ekran koruyucu

İphone İçin Duvar Kağıtları


Wallpaper, Duvar Kağıdı

Wallpaper, Duvar Kağıdı LARINI BURADA PAYLASALIM

Hareketli Duvar Kağıtları Masaüstüne Nasıl Konulur?

masa üsütne ya bir boloncuk hareketli yada bir akvaryum koymak istiyorum yarrdımcı olursanız iyi olur !!!

Etiketler:hareketli duvar kağıtları telefon duvar kağıtları hareketli 6300 duvar kağıtları galatasaray hareketli duvar kağıtları hareketli telefon duvar kağıtları en güzel hareketli duvar kağıtları nokia 6300 hareketli duvar kağıtları canlı duvar kağıtları oynayan duvar kağıtları 6300 duvar kağıdı telefon hareketli duvar kağıtları telefon için hareketli duvar kağıtları en güzel telefon duvar kağıtları cep telefonu hareketli duvar kağıtları duvar kağıtları hareketli gs hareketli duvar kağıtları general mobile hareketli duvar kağıdı telefon arka planları hareketli hareketli duvar kağıtları indir GS duvar resimleri
Türkiye il alan kodları: Türkiye'de her il için belirlenmiş 3 haneli il alan kodları (il telefon kodları) bulunur. Arayan kişi bulunduğu il dışına doğru arama yapmak için önce 0 (Sıfır) 'a basar, ardından arama yapacağı ilin 3 haneli kodunu tuşlar ve son olarak arayacağı kişinin 7 haneli numarasını girer.
Telefon Kulübesi (film): Telefon Kulübesi (İng:Phone Booth), Keskin nişancı ve seri katil tarafından bir telefon kulübesinde rehin tutulan bir adamın konu edildiği 2002 yılı ABD yapımı psikolojik gerilim filmidir.
Teléfonos de México S.A.B. de C.V.: Teléfonos de México S.A.B. de C.V. (), daha çok bilinen ismiyle Telmex,
Telefoncular: Telefoncular, İstanbul Telefon Şirketi'ni kuran İngilizler 1912'de tarafından kurulan ve şirketin teknisyen ve çalışanlarının yer aldığı eski futbol kulübü.
Duvara Karşı: Duvara Karşı (Almanca: Gegen die Wand), Fatih Akın'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği 2004 yapımı film.
Duvar topu: Squash raket ve topla iki oyuncu (çiftlerde dört oyuncu) tarafından oynanan bir tür raket sporudur. Squash, Uluslararası Olimpiyat Komitesi tarafından tanınan ve gelecekte Olimpiyat sporları arasına alınabilecek sporlardandır.
Duvar tırmaşık kuşu: Duvar tırmaşık kuşu (Tichodroma muraria), sıvacı kuşugiller (Sittidae) familyasından, gagaları oldukça uzun ve aşağı doğru kıvrık olan küçük bir kuş türü.
Duvar (film, 1983): Duvar, yönetimi ve senaryosu Yılmaz Güney'e ait 1983 yapımı Türk filmi. Yılmaz Güney'in, Cannes'da büyük ödülü alan Yol'dan sonraki ilk, yaşamındaki ise son filmidir.
Film: Film, tarihi bakımdan ilkin hareketli resimlerin kaydı ve gösterilmesi için kullanılan bir terimdi. Ancak daha sonra genelleştirilmiştir.
Hareketli Görüntü Uzmanları Birliği: Hareketli Görüntü Uzmanları Birliği (Moving Picture Experts Group; MPEG), ISO/IEC'nin sayısal olarak kodlanmış ses ve görüntü temsili için standart geliştirmekten sorumlu çalışma birliğidir.
Hareketli savunma: Hareketli savunma, ya da esnek savunma, birliklerin belirli mevzi ya da tahkimatlara bağlı olmaksızın hareketli olarak kullanıldığı savunma taktikleridir.
Hareketli görüntü düzenleme yazılımları: * AVS Video Converter
Elektromanyetik daimi güç üreteçleri: Mıknatıs kutuplarının doğal çekme ve itme momentum enerjisini kullanarak elektrik üretmek amacıyla geliştirilen bir elektromanyetik projesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir