Telefona Bedava Müzik İndir

Sponsorlu Bağlantılar
ama avea bu bunu daha gprs hadi hafta harbi hatta hediye iptal sinir siz telefonlar vodafone yazarlar yeni bir Telefona Bedava Müzik İndir 3699 vodafone müzik yükleme telefona bedava müzik indir..Bedava Melodi Yükle – Bedava Şarkı Yükle – Bedava Kontör Yükle – Bedava Sms Gönder

Bedava Melodi Yükle – Bedava Şarkı Yükle – Bedava Kontör Yükle – Bedava SMS Gönder


İnternette dolaşırken sürekli karşınıza bedava melodi yükle, bedava kontör yükle, bedava sms gönder vs. reklamlara ve sitelere sıkca rastlarsınız. Peki gerçekten bedavamıdır? Tabi birçoğumuz bedavayı duyunca hemen atlarız. İşte bundan sonra olan oluyor sürekli kontörleriniz eksilir. Ne olduğunu anlayana kadar içinizden küfürlerin lanetlerin alasını edersiniz. Servisten nasıl ayrılacağınızı da bilemessiniz. Çünkü bunu sözleşmede yazarlar ama öyle bir saklarlar ki siz onu bulana kadar kafayı sıyıracak duruma gelirsiniz.
Bedava sms kullanacağız diye hem kontörleriniz hemde ruh sağlığınız hayli yıpranır. Servisi sonlandırmadığınızda yada sonlandıramadığınızda lanet olsun sözleşme bitsin de kurtulayım dersiniz ama nafile sözleşmeyi sonlandırmadığınızda yada sonlandıramadığınızda sözleşme otomatik olarak uzatılır. Hadi bakalım kendinizle başlayacak yeni bir sinir harbi daha başladı.
Bu tür servislerin geneli hatta tamamı aşağıdaki sözleşme metnini kullanırlar. Şayet biryerde bulamadıysanız ben sizin için aşağıda yazıyorum. Aman ha dikkat edin faka basmayın
(*)Bu bir abonelik servisidir. Abone olanlara gerçek ses hediye gönderilmektedir. Haftalık bedel 24 standart SMS/48 Kontördür. Her hafta en fazla 4 içerik indirilebilir. Abonelik sonlandırılmadığı taktirde her hafta otomatik olarak yenilenir. Servisten sadece WAP ayarları yapılmış uyumlu telefonlar yararlanabilir. Telefon modelinizin uyumluluğunu kontrol edin. WAP ve GPRS bağlantı ücretleri operatörlerin tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.Turkcell ve Vodafone’da servis iptali için IPTAL yazıp, Avea’da IPTAL NET yazıp 3699′a gönderin AVEA, TURKCELL ve VODAFONE aboneleri faydalanabilir.

Etiketler:vodafone müzik yükleme telefona bedava müzik indir 3699 vodafone ücretsiz müzik indir vodafone bedava müzik indir bedava müzik indir telefona şarkı yükle telefona müzik indirme siteleri internetden müzik gönder vodafone telefona bedava tl yükleme vodafone ücretsiz şarkı indirme vodafon müzik indir telefona şarkı indir bedava sms ile şarkı vodafone melodi yükleme bedava şarkı indir yükle m.vodafonemüzik.com cep telefonuna müzik indir vodafone müzik indir bedava telefona şarkı yükle bedava
Müzikal: Müzikal kendine özgü, yalın bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisi, oyun ya da filmdir.
Müzik bilimi: Müzik bilimi ya da müzikoloji, müziği bilimsel açıdan ele alan ve inceleyen bir bilim dalı.
Müzik albümü: Müzik albümü, üzerinde 20 dakikadan ya da 4 şarkıdan daha fazla müzik parçası kaydı bulunan, müzik parçalarının toplandığı bir CD, kaset ya da uzunçalardır.
Çalgı: Çalgı (müzik aleti) müzik yapmak için kullanılan aletlere verilen genel isimdir. Çalgıların türleri, tarihi, yapım biçimleri gibi konuları inceleyen bilim dalına da Organoloji denir.
İndira Gandhi: İndira Gandhi (d. 19 Kasım 1917 – ö. 31 Ekim 1984). Hindistan'da 2 defa başbakanlık yapmış politikacı.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
İndirgenme: İndirgenme (veya redüksiyon, Latince: reductio = geri getirme), bir atomun elektronu almasını sağlayan kimyasal tepkimedir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
RISC: İndirgenmiş komut takımı bilgisayarı, (İngilizce: Reduced instruction set computer veya RISC), işlemcinin tasarım mimarisini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir