Telekomünikasyon Engelini Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar
bu bunu dailymotion ip jacker pls programlar saygi yeni youtube Telekomünikasyon Engelini Kaldırma Telekomünikasyon Engeli Kaldırma youtubeye giriş telekomünikasyon engelini kaldırma..Youtubeye Giriş Kesin Çözüm (ben Denedim)

arkadaşlar bunu ben pc den çektiğim fotolarla size anlatavcağım vtunnel flan deil yapacağımız işlenler çok basit. anlatıyorum:

1 – denetim masasına giriyorsunuz. en başta olan ağ bağlantılarını seçiyorsunuz.
2 – orda gördüğünüz açık olan yerel ağ bağlantısına giriyorsunuz ve özellikler diyorsunuz

3 –

4 – karşımıza gelenpencere de :

aşağıdaki dns sunucu adresni kullana tıklıyoruz ve alt alta gelen boş kutucuklara 1. sine; 208. 67 . 222 .222 (67 yazdıkdan sonra diğer satıra geçiyoruz)
2.sine; 208. 67 . 220. 220 (67 yazdıkdan sonra diğer satıra geçiyoruz) bunları yerleştiriyoruz

ve tamam diyip herşeyden çıkıyoruz.

5 – pc yi yeniden başlatıyoruz ve direk olarak artık youtubeye giriyoruz

not. ALINTI DEĞİLDİR. KENDİM UPLOAD ETTİM

Youtube Giriş Engelini Kaldır Çok Kolay

EngeliKaldir.Com ile Telekom’un kapattığı video sitelerine ( Youtube, Dailymotion vb. ) giriş yapıp videoları rahatlıkla izleyebilirsiniz..

Youtube A Ip Yontemiyle Giriş (yeni)

Denedim Oluyor..Tavsiye Ederim Bu yöntemi ..


Youtubeye Ip İle Giriş [yeni]

Şimdi YouTubeye IP iLe Giriş Yapacaz
Buyrun


Youtube Jacker (youtube Ye Giriş)

http://www.turk3.org/programlar/11070-youtube-jacker-ile-youtubeye-girmek.html EMEĞE SAYGI REP PLS

Etiketler:youtubeye giriş telekomünikasyon engelini kaldırma telekomünikasyon engeli kaldırma telekom engelini kaldırma telekomünikasyon kaldırma telekomünikasyon engeli kaldırma dns dns ayarları xp resimli 4.4.2.2 telekom engellemesini kaldırma YOUTUBE ERİŞİM ENGELİNİ KALDIRMA dns engeli kaldırma youtube girişi youtube engelini kaldır dns telekom engeli kaldırma internet engelleme kaldırma 4.4.2.2 telekomünikasyon engeli kaldırma 2011 telekomünikasyon engeli nasıl kaldırılır dns 4.4 internet engelini kaldırma youtube giriş
Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (Türkiye): Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) Türkiye'de bugüne kadar Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), Emniyet ve Jandarma istihbaratının ayrı ayrı birimler ve savcılıklardan aldıkları izinlerle gerçekleştirdikleri telefon dinlemelerini tek merkezden yapmak ile ilgilenen Telekomünikasyon Kurumu bünyesinde faaliyet gösteren başkanlıktır.
Telekomünikasyon mühendisliği: Telekomünikasyon mühendisliği, her türlü haberleşme sistemininin tasarım, üretim ve geliştirilmesi üzerine çalışan mühendislik dalıdır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir