Teoman Belki Bir Gün Hayattan Dinle

Sponsorlu Bağlantılar
akan ama arda benden beni bir bu cevap gittin kalan neredesin resim teoman zaman Teoman Belki Bir Gün Hayattan Dinle Belki Birgün Hayatta Şarkısı bir gün belki hayattan teoman teoman belki bir gün..Resimdeki Gözyaşları – Teoman

Resimdeki Gözyaşları – Teoman

Birgün belki hayattan
Geçmişteki günlerden
Bir teselli ararsın
Bak o zaman resmime
Gör akan o yaşları

Benden sana son kalan
Bir küçük resim şimdi
Cevap veremez ama
Ağlar yalnızlığına

Ve işte arda kalan
Bir avuç anı şimdi
Koyup da bir başına
Bırakıp gittin beni

Sen yalnız değilsin
Biliyorum neredesin
Bu üzerdi beni
Yaşasaydın ve görseydin

Birgün belki hayattan
Geçmişteki günlerden
Bir teselli arasın
Bak o zaman resmime
Gör akan o yaşları

Etiketler:bir gün belki hayattan teoman teoman belki bir gün hayattan dinle belki birgün hayatta şarkısı teoman bir teselli ararsın teoman birgün belki hayattan bir gun balki hayata teoman mp3 birgün belki hayattan geçmişteki günlerden bir teselli ararsın indir bir gün belki hayattan dinle-teoman belki birgün hayattan geçmişteki günlerden dinle birgün belki hayattan şarkı sözü belki bir gün hayattan teoman indir teoman bir gün belki hayatta belki bir gün hayattan teoman dinle teoman resimdeki gözyaşları mp3 teoman bir teselli teoman bir küçük resim
Teoman (şarkıcı): Teoman (d. 20 Kasım 1967, İstanbul), Türk rock müzik şarkıcısı ve söz yazarı.
Teoman (lider): Teoman, (Çince: 頭曼單于 Toman; taht M.Ö. 220 - M.Ö. 209), Hun'ların (Hiung-nu) bilinen ilk hükümdarı ve Mete'nin babasıdır.
Teoman Kumbaracıbaşı: Teoman Kumbaracıbaşı (18 Ekim, 1971; Arjantin), Türk oyuncu.
Teoman Koman: Teoman Koman (d. 1936), Türk asker.
Belki Alışman Lazım: Belki Alışman Lazım, Duman'ın 2002 yılında çıkan ikinci stüdyo albümü.
Belki Bir Gün: Belki Bir Gün, Ferdi Özbeğen'in 1985 yılında Yaşar Kekeva Plak tarafından yayımlanan, 12. albümü. Albümün üretimini Ülkü Aker, düzenlemelerini Osman İşmen yapmıştır.
Belki Yine Gelirsin: Belki Yine Gelirsin, Yavuz Bingöl'ün 2002 yılında çıkardığı beşinci stüdyo albümüdür.
Din: Din, genellikle doğaüstü, kutsal ve ahlaki öğeler taşıyan, çeşitli ayin, uygulama, değer ve kurumlara sahip inançlar ve ibadetler bütünü.
Dinle Sevgili Ülkem: Dinle Sevgili Ülkem (Tribute) , Aralık 2002 yılında çeşitli sanatçıların katılımıyla Ahmet Kaya anısına, onun şarkılarından oluşan bir derleme albümdür.
Dinler tarihi: Dinler tarihi, dinlerin diğer dinlerle olan ilişkisini, benzer, farklı ve ortak yönlerini karşılaştırmalı olarak ele alan bilim dalıdır.
Dinle (şarkı): Dinle, Şebnem Paker'in Türkiye'yi Dublin, İrlanda'da yapılan 1997 Eurovision Şarkı Yarışmasında temsil ettiği Türkçe parça.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir