Tm De Hangi Dersler Var

Sponsorlu Bağlantılar
ama desler hangi iyi matematik geometri yeni Tm De Hangi Dersler Var Lisede Tm Dersleri lise 2 tm dersleri tm de hangi dersler var lisede..Tm De Hangi Desler Var Lise 2 De

ben liseye daha yeni geçtim ve tm yi seçmeyi düşünüorm da hangi konular var bilmiorm lütfennn yardım edinn

Lise 2 Tm Bölümü Yardım

arkadaşlar öncelikle Lise 2 TM okuyoruM. sözel dersleriM gayet iyi aMa sayısal derslerde ( MateMatik & geoMetri) dersleriM 0 ! ve öyle kalacak gibi duryuor. bu duruMDan çok rahatsızıM ne yapsaM ne etseM olMuyor aklıM basMıyor bu iki derse . 2.döneM sözl’e geçMeyi düşünyoruM yardıMınıza ihtiyacıM va sizce ne yapMalıyıM ? ? Şimdiden teşekkür ederiM. :uzgun:

Etiketler:lise 2 tm dersleri tm de hangi dersler var lisede tm dersleri 10.sınıf tm dersleri tm hangi dersler var lisede tm bölümü tmde hangi dersler var 10 tm dersleri tm de hangi meslekler var lise 2 türkçe matametik dersleri lise tm dersleri 10. sınıf tm dersleri tm dersleri tm de görülen dersler tmde hangi meslekler var lisede 2 hangi dersler var tm konuları lisede tm 10 sınıf tm dersleri tm bölümü dersleri
Hangi Avrupa?: Hangi Avrupa?, Banu Avar'ın anadilinde 2007 yılında basılan araştırma ve inceleme kitabı.
Hangi Parti Kazanacak?: Hangi Parti Kazanacak?, Aziz Nesin'in gülmece romanıdır. Kitabın adı kitabın başındaki aynı adlı gülmeceden gelmektedir.
Hangi Seks: Hangi Seks, Attilâ İlhan'ın deneme kitabı. Erkek/kadın ve Kadın/erkek olmak üzere iki bölümden oluşan kitap,başta eşcinsellik olmak üzere dünyadaki ve Türkiye'deki cinsel eğilimleri irdelemektedir.
Kedigiller: Kedigiller (Felidae), etçiller (Carnivora) takımına ait bir familya.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir