Tolga Tabu Kapattım Perdeleri Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
ama daha enis gizli ilk istanbul isyan ki piyano staj tabu tempo tuna turizm Tolga Tabu Kapattım Perdeleri Sözleri Tuna Tabu Nerde Sahne Alıyor tuna tabu tolga tabu kapattım perdeleri sözleri tu..Tuna Taßu Fan

Biyografi

22 şubat 1981 Annesi kucağındaki yeşil gözlü bebeğe bakıp; “ömrüm” diyerek ağlıyordu İstanbul Doğumlu olan *TABU*, 12 yaşında yaptığı ilk bestesinde “deli gönül sen ağlama” diyordu Belki hüzünlü, isyan kokan eserlerin ilk tohumlarıydı bu 8 yaşında gitar, 10 yaşında piyano dersleri almaya başladı Aynı zamanda gitar öğrenimi şan dersleriyle de birleşince yoğun tempo küçük yaşında tanıştığı bir hayat tarzı oldu TABU’nun Ve yıllar sonra diyordu ki: belki de saklambaç oynamalıydım parmaklarıma kan oturana kadar gitar çalmak yerine, belki de dokuztaş oynamalıydım piyanonun notalarını ezberleyeceğime Ama mutluydum ben öyle, gitarımla ve yazdıklarımla çocuk koksamda birgün büyüyecektim” Babasının isteği üzerine turizm otelcilik okudu, staj zamanında da turizm yerine müzik oldu hayatında Çünkü ilk sahnesini staj yaptığı otelde aldı Üniversite bittiğinde de sahne almaya devam etti istanbulda Birçok sanatçı onun bestelediği şarkıları söylerken biz ondan habersizdik belki deVe biz onu sözleri kardeşi TUNA TABU’yaait olan”BİR DİLEK TUTTUM” adlı eseriyle tanıdık Duymayan bilmeyen kalmadı bu parçayı, daha o parçanın tadına doyamamışken “BİLSEYDİM” dedi, “AŞKIN ÖLÜM KOKUYOR” , “GADDAR” , “GURURUMDAN” , “SAHTEKAR BİR KALPLE YAŞANMAZ” diyordu İsyanımıza ortak oldu, ve beklenmedik bir anda kalbimizde yerini aldı Sevgili Ersan’ın albümündeki “ASİ GÖNLÜM” adlı eser ve yakın arkadaşı Enis’in seslendireceği “KAHROLSUN SEVDA” verdiği son eserler oldu Çünkü artık*TABU vakti* nin geldiğini düşünüyor bizler gibi Albüm çalışmaları bugünlerde başladı, çok değerli aranjörler eşliğinde bomba gibi bir albüme hazırlanın

Ama yinede Bir çok şey gizLi TABU soyadında . . .

Etiketler:tuna tabu tolga tabu kapattım perdeleri sözleri tuna tabu nerde sahne alıyor tolga tabu kapattım perdeleri şarkı sözü ama sevıyorum senı tuna tabu tolga tabu tolga tabu nerde çıkıyor tolga tabu nerde sahne alıyor tuna tolga tabu nerde çıkıyor Gidebilirsin.Zaten bozuk bir parayken mücevhere sevdalanmaktı bendeki kapattım perdeleri sözleri hayat bize gül bahçeleri sunmadı tuna tabu 2012 tuna ve tolga tabu irademin huysuz tarafı tuna tabu şiir bizimki şizofren bi aşktı ardında tozlu kirli paslı anlamsız balim irademin huysuz tarafi tuna tabu balımm irademin huysuz tarafı balımm irademin huysuz tarafı
Tolga Özkalfa: Tolga Özkalfa (d. 22 Şubat 1977, Nazilli), Türk futbol hakemi. Türkiye Futbol Federasyonuna bağlı olarak Süper Lig'de görev yapmakta olup, FIFA kokartına sahiptir.
Tolga Zengin: Tolga Zengin (d. 10 Ekim 1983, Hopa, Artvin) Türk futbolcu.
Tolga Örnek: Tolga Örnek, (d. 25 Ağustos 1972), Türk sinema yönetmeni.
Tolga Çevik: Tolga Çevik, (d. 12 Mayıs 1974, İstanbul), , Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Avrupa Yakası adlı dizide Sacit Kıral karakterini canlandırmış ve daha sonra diziden ayrılarak kendi hazırladığı Komedi Dükkanı adlı komedi programına ağırlık vermiştir.
Tolga Aşkıner: Tolga Aşkıner (d. 18 Şubat 1942 (Divriği, Sivas) ö. 12 Haziran 1996, İstanbul) Sinema ve tiyatro sanatçısı, yönetmen.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir