Toycular Yarcan Kolunda Mercan Dinle

Sponsorlu Bağlantılar
goy ister mennen yar Toycular Yarcan Kolunda Mercan Dinle Toycular Yarcan Kolunda Mercan kolunda mercan sözleri toycular yarcan kolunda mer..Toycular Yar Can – Hüsamettin Subaşı

Toycular Yar Can – Hüsamettin Subaşı

Toycular yar can
Kolunda mercan
Men sana hayran
Uy aman aman

Ben giderim Vestana
Yarim için fistana
Yare fistan yakışır
Ah bir giyse üstüne

Toycular yar can
Kolunda mercan
Men sana hayran
Uy aman aman

Evleri yol üstüdür
Kemeri bel üstüdür
Her gün geçme buradan
Demesinler dostudur
(Her dem gidem o yare)
(Goy desinler dostudur)

Toycular yar can
Kolunda mercan
Men sana hayran
Uy aman aman

Men giderim hamama
Demeyin gaynanama
Gaynanam bostancıdır
Mennen ister şamama

Toycular yar can
Kolunda mercan
Men sana hayran
Uy aman aman

Etiketler:kolunda mercan sözleri toycular yarcan kolunda mercan dinle toycular yarcan kolunda mercan kolcular yar can kolunda mercan kolunda mercan ben sana hayran kolunda mercan ben sana hayran dinle toycular yar can kolunda mercan toycular türküsü dinle yarcan kolunda mercan toycular yar can şarkısını dinle tuğcular yar yar komşolar yarcan kolunda mercan o yarime mercan ben sana hayran yarcan kolunda mercan dinle kolunda mercan ben sana hayran sözleri torcular yar can kolunda mercan yolcular yarcan kolunda toycular yar can kolunda mercan dinle toycular yar can indir toycular yar can indir boxca
Mercan adası: Mercan adası ya da atol, su yüzüne kadar çıkan yuvarlak mercan resiflerinin birleşmesinden oluşan adacıklara verilen ad.
Mercan Dede: Mercan Dede (Arkın Allen, Arkın Ilıcalı), Dünyaca ünlü Türk neyzen, besteci, yapımcı ve DJ. Sufi müziğini etnik enstrüman ve sanatçılarla zenginleştirip, elektronik müzikle harmanlamıştır.
Mercanlar: Anthozoa ya da Mercanlar, omurgasız hayvanların Knidliler şubesinin denizlerde yaşayan bir sınıfıdır. Yumuşak mercanlar, boynuzsu mercanlar, dikenli mercanlar, gerçek mercanlar gibi çeşitleri vardır. Deniz şakayıkları da bu sınıftandır. Polip vücutlu bu canlıların mineral maddelerinden karışmış boynuzsu iskeletlerine de mercan denir.
Mercan Denizi: Mercan Denizi, Büyük Okyanus'un güneydoğusunda, Papua Yeni Gine ve Avustralya'nın doğusunda Yeni Kaledonya'nın batısında ve Solomon Adaları'nın güneybatısında kalan bölgeye verilen addır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir