Trafik Tescil Formu Kullanma Forum

Sponsorlu Bağlantılar
anahtar bir bu demo dugan formlar formu gibi hemen kenar kolay motorlu olur ortak renk sayfa sol tipi trafik tescil veri Trafik Tescil Formu Kullanma Forum Lpg Tescil İşlemleri Dilekçe Örneği lpg dönüşümü dilekçe örneği trafik tescil formu ku..Trafik Tescil

Trafik Tescil

Hits: 3 Download: 305 Lisans: Demo (Kısıtlı kullanım) Üretici/Telif: Dugan İşletim Sistemi: Windows Yazı Boyutu 12 14 16 18
Açıklama

Trafik takipçileri için hazırlanmış, kolay ve hızlı bir şekilde kullanılabilecek belge ve form hazırlama ürünümüzdür. Hazırlanabilecek belge ve formlar aşağıdaki gibidir.

Motorlu Araç Tescil Belgesi
Motorlu Araç Trafik Belgesi
Araç Trafik Tescil Müracaat ve İşlem Formu
Araç Tescil Nakil Bildirim Belgesi
Dilekçeler ve Üst Yazılar
Belge ve formlar aynı veri dosyalarını kullandığından, ortak kullanılan bilgiler değişik belge ve formlara tekrar girilmez. Alıcılara ilişkin T.C. Kimlik No bilgileri internet üzerinden alınabilmektedir.
Araç tescil ve trafik belgeleri ile trafik tescil müracaat ve işlem formu ve nakil bildirim belgesi evraklarına ilişkin veriler boşuk doldurma şeklinde hazırlanır.
Girilen bilgiler ilgili belge ve formlardaki boşluklara yerleşecek şekilde ayarlanmıştır. Ancak kullanılacak yazıcının kağıt tepsisinin durumuna göre sayfa ayarı yapılabileceği gibi, tüm alanlar için sol ve üst kenar boşluğu, genişlik, yükseklik, yazı tipi, büyüklüğü, renk, hizalama gibi özel ayarlar da yapılabilir.
Hemen hemen tüm alanlar otomatik tamamlamalıdır.
Bu özellik, veri girişi esnasında yazılan karekterleri içeren uygun kelimeyi geçmiş kayıtlar içinde arar ve gösterir. Bu sayede kelimenin tamamı yazılmadan veri girişi gerçekleşmiş olur.
Dilekçe ve üst yazılar oluşturulurken tescil işlemlerindeki bir çok bilgiyi içeren anahtar kelimeler kullanılabilir. Anahtar kelimeler, yazdırma işlemi öncesinde, girilen veriler ile otomatik olarak değiştirilerek baskı için hazırlanmaktadır.
Sıklıkla kullanılan dilekçe ve üst yazılar için şablon oluşturulabilir. Oluşturulan şablonlar tescil işlemlerine dahil edilebilir. Bu ve anahtar kelime değiştirme özellikleri sayesinde tescil işlemleri için dilekçe ve üst yazı hazırlama işi sadece bir kaç butona basarak gerçekleştirilebilmektedir.
Ürünümüzde şu anda Trafik Şahadetnamesi İstek Formu, Şerh Konulma Bilgi Yazısı, Şerh Kaldırma Bilgi Yazısı, Ruhsat Zayi Dilekçesi, Muayene Alanlarında boş yer kalmayan ruhsatlar için Yenileme Dilekçesi, LPG dönüşüm dilekçesi gibi örnek şablonlar bulunmaktadır. Bu şablonlar kullanıcı isteği doğrultusunda özelleştirebileceği gibi, çok sayıda yeni şablon eklemek de mümkündür.
Her tescil işlemi için müşteri bilgileri ile işlem/masraf tutarları ve tahsilatları takip edilebilir.
Trafik Tescil programını indir

Etiketler:lpg dönüşümü dilekçe örneği trafik tescil formu kullanma forum lpg tescil işlemleri dilekçe örneği ek1 formu lpg donusumu doldurma ornekleri ek1 formu trafik doldurma örneği araç ruhsat yenileme dilekçesi örneği lpg dönüşümü için trafik tescile yazılacak dilekce örnegi
Kara ulaşımı: Trafik, insanların, hayvanların ve taşıtların kara, hava, deniz, demir yollarındaki hareketleridir.
Trafik (film, 2000): Traffic yönetmeni Steven Soderbergh olan 2000 yapımı suç filmi.Film çıktığında ilgi görmüş ve Akademi Ödülleri almışdır.
Trafik kazası: Trafik kazası, bir kara yolu taşıtının diğer bir taşıta, yayaya, hayvana ya da herhangi bir nesneye çarpmasıdır.
Trafik işaretleri: Trafik işaretleri karayollarında yasak, tehlike, bilgi işaretleri olmak üzere 3 çeşittir. Demiryollarında elle verilen işaretler yanında levhalar bulunur.
Trafik Sigortası: Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası (yaygın adıyla Trafik Sigortası), Karayolları Trafik Kanunu uyarınca yapılması zorunlu olan sigorta.
Formula 1: Kısaltması F1 olan, Grand Prix Yarışları olarak da bilinen Formula 1; tek kişilik, açık tekerlekli otomobil yarışlarının en yüksek düzeyini oluşturan yarışlar dizisidir.
Formula 1 Dünya Sürücüler Şampiyonları listesi: {|class="wikitable"
Formula 1 Dünya Markalar Şampiyonları listesi: {|class="wikitable"
Formula 3: Formula 3 diğer bilinen adları ile Formula Üç veya F3. Açık tekerlekli formula araçları ile yapılan otomobil yarışıdır.
Formula-G: Formula-G ilk kez 30 Ağustos 2005 tarihinde 5.3 kilometre uzunluğundaki İstanbul Park pistinde yapılmış güneş arabaları yarışmasıdır. Pist 5.3 kilometre olmasına rağmen yarış için 4 kilometrelik kısım kullanılmıştır. 2007 yılındaki 3. yarış Ankara'da, 2008'deki 4. yarış ise İzmir'de gerçekleştirilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir