Travesti Kıyafetleri

adi ailem barda benim dean dudley deanne evi gelin gibi hemen ilk olay onu robyn sorun travesti yapan yere yok zaman Travesti Kıyafetleri Tıravesti travesti olaylari travesti kıyafetleri tıravesti t..Damat Travesti Çıktı, Gelinin Ailesi Şokta!

Damat travesti çıktı, gelinin ailesi şokta!

Damat travesti çıktı; gelinin ailesi neye uğradığını şaşırdı….

İngiliz Dean Dudley, düğününe gelinlikle giderek ‘Ben aslında travestiyim’ dedi.

İngiltere’de yapılan bir düğünde salona 2 gelinin girdiğini gören konuklar, neye uğradığını şaşırdı…

Damat Dean Dudley düğün töreninde aslında kendisinin bir travesti olduğunu açıklayınca, başta gelinin ailesi olmak üzere tüm konuklar şok oldu. 6 yaşından beri gizlice kadın kıyafetleri giydiğini belirten travesti damat, “Kimse böyle olduğumu bilmiyordu. Bütün ailem ilk kez düğünde öğrendi.

DİĞER ADI DEANNE

Kadın kıyafetleri giyindiğim zaman adımı da Deanne olarak değiştiriyorum” şeklinde konuştu. Gelin Robyn ise “Onunla bir barda tanıştık. Kadın gibiydi. Sonra benimle konuşunca erkek olduğunu anladım. Onu olduğu gibi kabul ettim. Benim için hiçbir sorun yok. Ama ailem alışmakta herhalde biraz zorluk çekecek” ifadesini kullandı.

Travesti Düğünü


Gökten Kafasına Travesti Düştü!!

Gökten kafasına travesti düştü!!

Olay önceki gün Bursa Osmangazi’de yaşandı . DTP İl Başkanlığı’nın da olduğu 4 katlı apartmanın 2. katında oturan AIDS’li travesti B.T. , iddiaya göre aynı evi paylaştığı travesti arkadaşlarından Ö.T.’nin kendisini pencereden atması sonucu , ylda giysi satışı yapan Hüseyin Çaprazoğlu’nun seyyar tezganıhın brandasının üzerine düştü .

Brandanın yırtılmasının ardından seyyar satıcı Çaprazoğlu’nun omzuna çarpan B.T. daha sonra da yere düştü . Yaralanan travesti B.T. ambulansla hastaneye kaldırıldı . Seyyar satıcı ise , omzuna çarpıp yere düşen travestinin AIDS’li olduğunu öğrenince şoka girdi . Seyyar satıcı AIDS bulaşır korkusuyla hemen gömleğini çıkarıp attı …

Alıntıdır..

Etiketler:travesti olaylari travesti kıyafetleri tıravesti tıravesti resimleri travesti anıları tıravesti anıları travesti kiyafetleri t ıravestisi tiravesti resimleri travesti olayları travesti metin travesti kıyafetlerı tıravestı ve tıravestı tıravesti düğünü ölen tıravestiler iki tiravesti türkeyenin engüzel tıravestisi ressimleri Tavesti olaylari tı ravesti.resimlerii sapık travesti çıktı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir