Türkçe Den Rusçaya Çeviri

Sponsorlu Bağlantılar
bir klavye linkler Türkçe Den Rusçaya Çeviri Cevır Rusca Turkce türkçe den rusçaya çeviri cevır rusca turkce ru..Türkçeden Rusçaya Çeviri Programı – Ququ L3 Editon

Nahçıvan Özel Üniversitesinin desteğiyle hazırlanan bu program İngilizce-Rusça, İngilizce-Türkçe, Rusça-İngilizce, Rusça-Türkçe, Türkçe-Rusça , Türkçe- İngilizce yönünde çeviri yapabilmektedir.

Program İngilizce ve Rusça kelimeleri normal kadın ve erkek sesi ile seslendirebilmektedir.

Seslendirme hızını seçiminize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Programın arayüzü 4 dilde:
Azeri, Türkçe, Rusça, İngilizce

Proqram unicode sistemi ile yapıldığı için kesinlikle ne Rusça ne de Türkçe karakter problemi çıkarmaz. İstenilen dilde olan işletim sisteminde harfleri olduğu gibi gösterir.

# Program size zahmet olmasın diye klavye türünü dile göre kendisi seçiyor.

# Aramayı kolaylaştıran bazı özellikleri mevcut.

# Her dil için en az 60 bin kelime mevcut.

# Systray da bekleme özelliği sayesinde ekranda fazla yer kaplamadan durabilir.

# İnternetde benzeri olmayan bu programı hiç bir kısıtlama ve reklamla rahatsız edilmeden kullanabilirsiz.

Türkçe

10.1 Mb

DOWNLOAD
Telif hakları ihlali nedeni ile linkler silinmiştir (Editleyen : serdar5)

Etiketler: türkçe den rusçaya çeviri cevır rusca turkce rus azerbaycan tercume programi download gezginler turkceyi ruscaya ceviren rusça türkçe çeviri programi turkceyi ruscaya cevir gezginler türkçe rusca cümle çevirici türkçeismi rusça çevir türkçe rusçaya çevirme gezginler rusca türkçe çeviri hem rus tercume ve azeri tercume programi türkçeyi ruacaya cevir türkceyi rusca çeviren program
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Türkçe Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Turkcell: Turkcell (söyleyiş: ), Türkiye'nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
Türkçe Rock Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Rock Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Çevirici diller: Bir Çevirme Dili (Assembly Language) bilgisayar programlarının yazılmasında kullanılan alt seviyeli bir dildir.
Çeviribilim: Çeviribilim, yazılı ve sözlü çevirinin teori, betimleme ve uygulamasını konu alan beşeri ilim dalıdır.
Çevrimiçi: Çevrimiçi (İngilizce: online), bilgisayar sisteminde sunucuya bağlı ve çalışır durumda olma halidir.
Çevirici dili: Çevirici dili, bir bilgisayarda tüm işlemleri işlemci gerçekleştirir ve işlemcinin de kendine has bir dili vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir