Türkçe Rusça Çeviri Okunuşuyla

Sponsorlu BağlantılarTürkçe Rusça Sözlük

LingvoSoft Turkish to Russian

Telif hakları ihlali nedeni ile linkler silinmiştir (Editleyen : serdar5)

Etiketler:türkçe rusça okunuşlu sözlük indir türkçe rusça çeviri okunuşuyla lingvosoft rusça-türkçe sözlük indir türkçe rusça sözlük türkçe okunuşlu sözlük indir rusça çeviri okunuşuyla türkçeyi ruscaya çevirmek türkçe okunuş rusça çeviri turkçe okunuşlu turkceyi ruscaya ceviri okunusuyla türkçeyi rusçaya çeviri okunusuyla türkçe rusca çeviri türkçe okunuslu turkce rusca ceviri tukce okunusuyla lingvosoft türkçe rusça sözlük download rusça türkçe okunuşlu sözlük indir indir rusca sozluk türkçe okunuşlu rusca sözlükler rusçayı okunuşuyla türkçeye çevir lingvosoft rusça türkçe lingvosoft rusça türkçe indir türkçe rusça sözlük okunuşlu
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Türkçe Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Turkcell: Turkcell (söyleyiş: ), Türkiye'nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
Türkçe Rock Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Rock Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Rusça Vikipedi: Rusça Vikipedi (Русская Википедия), Vikipedi'nin Rusça sürümüdür. 20 Mayıs 2001'de başlatıldı. 16 Ağustos 2006'da madde sayısı 100.000 maddeye ulaştı.
Çevirici diller: Bir Çevirme Dili (Assembly Language) bilgisayar programlarının yazılmasında kullanılan alt seviyeli bir dildir.
Çeviribilim: Çeviribilim, yazılı ve sözlü çevirinin teori, betimleme ve uygulamasını konu alan beşeri ilim dalıdır.
Çevrimiçi: Çevrimiçi (İngilizce: online), bilgisayar sisteminde sunucuya bağlı ve çalışır durumda olma halidir.
Çevirici dili: Çevirici dili, bir bilgisayarda tüm işlemleri işlemci gerçekleştirir ve işlemcinin de kendine has bir dili vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir