Turkcell Bedava Konuşma Nasıl Yapılır

Sponsorlu Bağlantılar
alo bedava bizbize gold hediye ilk iphone kampanya kampanyalar mesaj saat tek turkcell veya Turkcell Bedava Konuşma Nasıl Yapılır Turkcell Kampanyalar Konuşma turkcell konuşma kampanyaları turkcell bedava konu..Turkcell Bedava 600 Dakika Konuşma Hediyeli Kampanya

Turkcell Bedava 600 Dakika Kampanyası Katılım Şartları – Turkcell Bedava 600 Dakika – Turkcell Bedava 600 Dakika Konuşma Hediyeli Kampanya bilgi

Turkcell’ in 17. Yılı şerefine Faturalı Turkcell’lilere her yöne tam 600 dakika hediye veriyor.Turkcell 600 Dakika Bedava Kampanyasına katılım ücretsizdir.Turkcell Konuşma Kampanyasına katılmak ve hediyenizi kazanmak için tek yapmanız gereken HEDIYE yazıp 2222’ye göndermek.
-2011 Turkcell Bedava Kampanyaları.
Konuşma Kampanyaları Hediyeli Kampanyalar Turkcell Kampanyaları
Turkcell Bedava 600 Dakika

Faturalı hat sahibi olup belirtilen paketli tarifelerde yer alan müşterilerin faydalanabildiği, 2 ay boyunca, her ay her yöne 300er dakika hediye ettiğimiz
konuşma kampanyasıdır.
HEDİYE yazıp 2222ye kısa mesaj göndererek veya 757 2222’yi arayarak Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasına kayıt olabilirsiniz.
Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasından aşağıdaki tarifelerden /paketleri kullanan müşteriler faydalanabilir;
– Alo paketler Alo 60, Alo 120 ve Süper Paket
– Gold tarife Gold tarife kapsamında yer alan, Iphone küçük paketi haricindeki tüm dakika paketleri
– Heryöne tarifesi Heryöne 1 Saat Paketi, Heryöne 2 saat Paketi
– Haydigel tarifesi Haydigel küçük paket (sadece heryöne 300 dk içeren paket), Haydigel Mega Paket Çiftçi tarifesi
– Kamu tarifesi Bizbize Kamu Her yöne 1500,Bizbize Kamu Her yöne 1200, Bizbize Kamu Super , Bizbize Kamu Grup içi
Turkcell Bedava 600 Dakika Kampanyası Katılım Şartları;

-Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası kapsamındaki paketlerden birine geçmeleri gerekir. Bu paketlerden birine geçiş talebinde bulunduktan sonra ilk fatura kesim tarihinde paket geçişi tamamlanacaktır ve ardından HEDİYE yazarak 2222’ye gönderdiklerinde anında hediye her yöne 600 dakikayı kazanacaklardır.
– Haydi Gel Mini ve Haydi Gel Avantaj Paketindeki müşteriler Haydi Gel Küçük paketine geçiş yaparak Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasına katılabilirler. Ayda 29 TL’ye 300 dk
konuşabilecekleri Haydi Gel Küçük paketine geçmek için tek yapmaları gereken HAYDI KUCUK yazıp 2222’ye göndermek.
– Haydi Gel Büyük Paketindeki müşteriler Bu müşterilerimiz çok avantajlı fiyata konuştukları için başka bir tarifeye yönlendirme yapılması gerekli değildir.
– Bizbize ve Tarife Saniye Alo paketlerden birisine geçiş yaparak kampanyaya katılabilirler. Hem paket kapsamındaki dakikalar ile her yöne ve hem de haftada
2 gün Turkcell’lilerle bedava konuşabilecekleri Alo paketlerinden birisine geçmek için tek yapmaları gereken ALO yazıp 2222’ye göndermek.
– Bizbize Destek, Canımın 3ü, Bizbize Aramızda, Bir Fiyat tarifelerindeki müşteriler Alo paketlerden birisine geçiş yaparak Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası katılabilirler.
-Hem paket kapsamındaki dakikalar ile her yöne ve hem de haftada 2 gün Turkcell’lilerle bedava konuşabilecekleri Alo paketlerinden birisine geçmek için tek
yapmaları gereken ALO yazıp 2222’ye göndermek.
– Kamu Eko, Kamu 150, Kamu 1000, Kamu Standart paketlerindeki müşteriler Kamu tarifesinde çok avantajli paketlerde oldukları için başka bir tarifeye
yönlendirme yapılması gerekli değildir. Kamu tarifesine özel heryöne bedava 1000 SMS gönderebilecekleri Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasına katılmaları için BEDAVA SMS yazip 2222′ye göndermeleri yeterlidir.
– Genç Tarife Bu müşterilerimiz çok avantajlı fiyata konuştukları için başka bir tarifeye yönlendirme yapılması gerekli değildir.
-18 Mart- 18 Nisan 2011 tarihleri arasında Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra kampanyadan 60 gün boyunca faydalanabilirsiniz.
-Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasından faydalanma süresi 60 gündür. Kampanyaya kayıt olduktan sonra hediye edilen heryöne 300dk. 30 gün boyunca geçerlidir. 30 gün sonrasında, diğer her yöne 300 dakika aktiflenir.
-Haydigel Küçük paketiniz aktiflendikten sonra Bahar kampanyasına kayıt olabilirsiniz. (Müşterinin bahar kampanyasına katılabilmesi için yeni geçiş
yapacağı paketin aktiflenme tarihinizin 18 Nisan’dan önce olması gereklidir)
-Telefonunuza gelecek olan Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası aktivasyon mesajından sonra kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.
-Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası kapsamındaki hediye dakikalar transfer edilemez.
-KALAN HEDİYE yazıp 2222’ ye göndererek Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası kapsamında kalan dakika miktarını öğrenebilirsiniz.
– Hattın devir, iptal, hazır Karta geçiş, geri verme, numara değişikliği gibi durumlarda kampanya iptal olur,verilen dakikalar yurt içi konuşmalarınızda geçerlidir.
-Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası kurumsal müşteriler katılamamaktadır.
-Yönlendirme yapıldığında Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası kapsamındaki bedava dakikalarınız düşmez. Yönlendirme servisi arama başına 1 SMS ile ücretlendirilir. Yönlendirme diğer operatör hatlarına ise Bizbize tarifesinin diğer operatör
tarifesiyle ücretlenir.

***Örnek*** Haydigel tarifesindeki Küçük pakette olup ve bahar kampanyasında faydalanan bir müşteri Haydi Gel Büyük paketine geçiş yaparsa,
kampanya kapsamında kazanmış olduğu bedava dakikalarını kullanamaya devam eder.
-Suspendde olur, borç kapamada olmaz.
-Tarifedeki dakikalar öncelikli olarak kullanılır. Ardından Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası kapsamındaki dakikalar kullanılmaktadır.
-Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasına başvuran müşteriler 2 ay boyunca ek bir ücret ödemeden kampanyadan faydalanır ve 60 gün sonrasında kampanya faydası sona erer.
-300 dk bittiğinde bitiş SMS i gönderilir.

Etiketler:turkcell konuşma kampanyaları turkcell bedava konuşma nasıl yapılır turkcell kampanyalar konuşma turkcel konuşma kampanyaları turkcell konuşma kampanyası turkcell kampanyaları konuşma turkcell konuşma kampanyaları 2011 turkcell konusma kampanyaları turkcell bedava konuşma nasıl yapılıyor turkcell bedava konusma nasıl yapılır turkcel kampanyaları konuşma türkcell bedava dakika kazanma beleş çiftçi paketi 1 saat bedava turkcell bedava dakika kazanma turkcell bedava tl kazanma türkcell kampanyaları konuşma turkcell beleş konuşma haydi gel tarifesi avantajları turkcell beleş konuşma başka operatörden turkcelle geçiş kampanyaları
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
2006-07 Süper Lig: Süper Lig 2006-2007 sezonu 4 Ağustos 2006 tarihinde oynanan Ankaraspor-Galatasaray karşılaşmasıyla başladı.
Turkcell Superonline: Turkcell Superonline, kendi kurduğu altyapı üzerinden fiber optik internet başta olmak üzere çeiştli telekomünikasyon hizmetleri veren bir Turkcell grup şirketidir.
Süper Lig gol kralları listesi: Süper Lig gol kralları listesi, Süper Lig'de bir sezonda en çok gol atan futbolcuların sezonlara göre yapılmış listesidir.
Konuşma (film): Konuşma (İngilizce özgün adı: The Conversation), 1974, ABD yapımı psikolojik gerilim filmidir. Filmin yönetmeni ve yapımcısı olan Francis Ford Coppola, aynı zamanda filmin senaryosunu da yazmıştır.
Konuşmadığımız Şeyler Var: Konuşmadığımız Şeyler Var, Sıla'nın 24 Kasım 2010'da Sony BMG'den çıkmış olan üçüncü stüdyo albümüdür.
Konuşma Sentezleyici: Konuşma Sentezleyici veya Speech Synthesizer, bilgisayarlarda kullanılan, metni konuşmaya çevirici (Text to Speech - TTS) sistemlerine verilen addır.
Ağız (dilbilim): Aksan ya da dilbilim terimi olarak Ağız, bir şive içinde oluşan, ses ve söyleyiş değişikliklerine dayanan küçük kollara, bir ülkenin çeşitli bölge, il veya ilçelerinin sözcükleri söyleyiş bakımından birbirinden ayrı olan konuşmalarına verilen addır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir