Turkcell Hücre Yayını Kodları 2012

Sponsorlu Bağlantılar
ama basketbol belediye futbol gibi mesaj sim siz turkcell Turkcell Hücre Yayını Kodları 2012 Turkcell Hücre Yayını turkcell hücre yayın kodları 2012 turkcell hücre y..Turkcell Hücre Yayın Kodları (bilgi Mesaj Kodları)

000 ==== Konu dizini
001 ==== Turkcell bilgi/reklam
034 ==== Belediye (Bulunduğunuz bölgedeki belediyeden önemli günlerde bazı bilgiler gönderiliyor-Su kesinti duyurusu gibi)
050 ==== Şebeke bilgisi (Bölge)
055 ==== Futbol bilgileri
090 ==== Sim konusu
222 ==== İddaa Maçları
225 ==== İddaa Maçları
302 ==== Hava durumu (Sakın günlük hava durumu gönderiliyor sanmayın.Mesela yarın don olacaksa onun bilgisi ve alacağınız tedbirler gönderiliyor)
735 ==== Test (Turkcell arasıra test mesajları gönderiyor)
778 ==== Kültür-Sanat (Kültür-Sanatla ilgili arasıra bilgiler gönderiliyor)
808 ==== Turist (Turistler için ingilizce etkinlik bildirileri gönderiliyor)
828 ==== Basketbol (Sözde basketbol bilgilerini gönderiyor ama şimdiye kadar hiç göndermedi)
888 ==== Belediye bilgi kanalı

Turkcell Hücre(bilgi) Mesaj Kodları Ve Kurulumu

000-Konu dizini
001-Turkcell
034-Belediye
050-Bölge
055-Futbol
090-SİM konusu
302-Hava
735-(Belirsiz otomatik eklenmiş-Siz en baştaki 000 kodunu ekleyince zaten otomatik olarak kodlar bi süre içinde eklenir)
778-Kültür-Sanat
808-Turist (İngilizce mesaj geliyor)
825-Basketbol

Etiketler:turkcell hücre yayın kodları 2012 turkcell hücre yayını kodları 2012 turkcell hücre yayını turkcell hücre yayını 2012 turkcell hücre yayını kodları turkcell yönlendirme kodları turkcell hücre yayini turkcell bilgi mesajları bilgi mesajları turkcell hücre yayını mesajları turkcell yönlendirme kodu turkcell mac kodu hücre yayını kodları turkcell türkcell hücre mesajları 2012 turkcell bilgi mesajları 2012 turkcell yayın mesajları hücre yayın Turkcell sım hücre yayını kodları turkcell cep telefonda hücre bilgi hücre yayını
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
2006-07 Süper Lig: Süper Lig 2006-2007 sezonu 4 Ağustos 2006 tarihinde oynanan Ankaraspor-Galatasaray karşılaşmasıyla başladı.
Turkcell Superonline: Turkcell Superonline, kendi kurduğu altyapı üzerinden fiber optik internet başta olmak üzere çeiştli telekomünikasyon hizmetleri veren bir Turkcell grup şirketidir.
Süper Lig gol kralları listesi: Süper Lig gol kralları listesi, Süper Lig'de bir sezonda en çok gol atan futbolcuların sezonlara göre yapılmış listesidir.
Hücre zarı: Hücre zarı ya da hücre membranı, hücrenin dış kısmında bulunan, molekülleri özelliklerine göre hücre içine alan veya dışarı bırakan katmandır.
Hücre çekirdeği: Hücre çekirdeği, ya da nükleus, ökaryot hücrelerin çoğunda bulunan zarla kaplı bir organeldir. Hücrenin genetik bilgilerinin çoğu, hücre çekirdeğinin içinde katlı uzun doğrusal DNA molekülleri ile histon gibi birçok proteinin biraraya gelerek oluşturduğu kromozomlarda bulunur.
Hücre zarı farklılaşmaları: aynı işlevi yürüten hücrelerin ortak hareket etmelerini ve birbirlerine yapışmalarını sağlayan, hücre zarının yan yüzeyinde meydana gelen sitoplazmik uzantılardandır.
Hücresel ağ: Bir hücresel ağ, birkaç radyo hücresi (kısaca "hücre" de denir) kullanılarak yaratılmış bir kablosuz ağ tipidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir