Turkcell Mesaj Merkez Numarası

Sponsorlu Bağlantılar
mesajlar sms vodafone Turkcell Mesaj Merkez Numarası Avea Mesaj Merkez Numarası vodafone mesaj merkez numarası turkcell mesaj merk..Mesaj Merkezi Numaraları

Mesaj gönderilemiyor:mesaj bilgilerinizi kontrol ediniz.

Mesajlar> ayarlar> metin mesajları>gönderme seçenekleri>servis merkezi

Turkcell için mesaj merkez numarası +905329010000

Hazır kart’lı hatlar için +90535901000

Vodafone SMS’in merkez numarası +905429800033

Avea için mesaj merkez numarası +905598008000

Etiketler:vodafone mesaj merkez numarası turkcell mesaj merkez numarası avea mesaj merkez numarası vodafone mesaj merkezi numarası turkcell mesaj merkezi numarası avea mesaj merkezi numarası mesaj merkez numarası avea sms merkezi numarası mesaj gönderilemedi bilgileri kontrol edin turkcell turkcell mesaj servis numarası mesaj gönderilemedi bilgileri kontrol edin mesaj merkezi numarası turkcell merkez numarası vodafone sms merkezi vodafone mesaj gönderilemiyor vodafone mesaj merkez numarası nedir mesaj merkez numarası turkcell avea merkez numarası avea msj merkez numarası mesaj gönderilemiyor
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
2006-07 Süper Lig: Süper Lig 2006-2007 sezonu 4 Ağustos 2006 tarihinde oynanan Ankaraspor-Galatasaray karşılaşmasıyla başladı.
Turkcell Superonline: Turkcell Superonline, kendi kurduğu altyapı üzerinden fiber optik internet başta olmak üzere çeiştli telekomünikasyon hizmetleri veren bir Turkcell grup şirketidir.
Süper Lig gol kralları listesi: Süper Lig gol kralları listesi, Süper Lig'de bir sezonda en çok gol atan futbolcuların sezonlara göre yapılmış listesidir.
Mesajcı RNA: Mesajcı RNA (mRNA), sentezlenecek bir proteinin amino asit dizisine karşılık gelen kimyasal şifreyi taşıyan bir moleküldür.
Mesaj (film): Mesaj (İngilizce özgün adı: Contact) Carl Sagan'ın aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan 1997 yapımı bir bilim kurgu filmidir.
Mesaj TV: Mesaj TV, Türkiye'de genel içerikli yayın yapan televizyon kanalıdır. Prof. Dr. Haydar Baş'a ait olan kanal, kendi siyasi görüşlerini kanalına yansıtmaktadır.
Mesajınız Var: Mesajınız Var, 1998 yapımlı Amerikan romantik komedi filmidir. 1940 yılında gösterime giren Köşedeki Dükkân isimli filmin yeniden çevrimi olan filmin dağıtımı Warner Brothers tarafından yapılmıştır.
Mesajlaşma sistemi: Mesajlaşma Sistemi, güvenilir bir eşzamansız iletişim aracıdır. Bu sistem, danığınık cihazlar üzerinde bir dizi güçlü avantaj sağlar.
Sivas: Sivas, İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesi'nin en eski ve önemli kentlerinden biridir. Türkiye Cumhuriyeti bu kentte kurulmuştur.
Kastamonu: Kastamonu, Kastamonu ili'nin merkezi olan ilçedir. İlçe nüfusu 2008 yılına göre 82.289'dur. 1927'de 15.000 olan nüfusu 1990'da 51.560'a, 2000'de 64.606'ya, 2007'de 80.582'ye çıkmıştır.
Çorum: Çorum, İç Orta Karadeniz Bölgesi'nde Çorum ilinin merkezi ve aynı isim ile merkez ilçesi olan şehir. Toprak sanayi ve makina imalat sanayi çok gelişmiştir.
Samsun: Samsun, Orta Karadeniz Bölümü'nde Yeşilırmak ve Kızılırmak deltalarının arasında kalan verimli bölgede yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir