Türkçenin Yanlış Kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar
ahsen ama arada belki destek fron harf jackrabbit mesaj niye oda olsun orcun qht spaz tek tw Türkçenin Yanlış Kullanımı Türkçeyi Doğru Kullanmak türkçenin doğru kullanımı türkçenin yanlış kullanı..Türkçenin Doğru Kullanımı

yazıklar olsun…….

Türkçeyi Ve Düzgün Kullanımını Destekleyenler Fan Clup

Türkçeyi Ve Düzgün Kullanımını Destekleyenler Fan Clup

Not: Not: Bu bölüme yazacak değerli arkadaşlarımdan Türkçeye özen göstermelerini rica ediyorum.

Grubumuza üye olmak ve desteklemek isterseniz bozuk, eksik harf kullanmadan
düzenli şekilde yazalım lütfen.

Üye olacak değerli arkadaşlarım “Türkçe” konusunda destek ve güzel kaynaklar ekleyerek yararlı olmaya çalışalım.

Şimdi den hayırlı olsun birliğimiz.

Arkadaşlar Yukarıdaki Yazılar Alıntıdır…Ama Amacımız Tek ..Oda Güzel Ve Düzgün Türkçe Kullanımı..Arada Bizde Belki Hatalar Yapıyor Olabiliriz Ama Niye Kendimizi Düzeltmeyelim ??

Grubumuza Üye Olmak İsteyenler Konuya Mesaj Yazsınlar Ve Listeye Ekleyeyim

Kurucu :

4CaRNiVoR

Yönetici :

ahsen : )

Grubumuzun Üyeleri :

1-nrhn
2-K.R.A.L
3-zerdeçal
4-sonbahar_
5-yaralıkuş
6-Spaz Jackrabbit
7-Tw!L!qhT_yoshy
8-fırattaştan
9-|~€tKiN~|
10-Zac€fron
11-gülümseme
12-cambaz1047
13-dragonlion
14-MoN***uR71
15-SUPER KAHRAMAN
16-evlyn
17-terminatör0000
18-kaptanmemo
19-rrr4r
20-abuzerx
21-cssaaa
22-MrsZecG
23-m4rilynmanson
24-byfox42
25-berkan99999
26-nursevil
27-cnrgfb07
28-arkomilka12
29-orcun_gfb
30-muharrem54

Etiketler:türkçenin doğru kullanımı türkçenin yanlış kullanımı türkçeyi doğru kullanmak türkçenin doğru kullanımı ile ilgili afiş türkçemizin doğru kullanılması türkçenin doğru kullanılması türkçemizin doğru kullanılması ile ilgili levhalar türkçenin doğru kullanımı için levhalar afiş türkçemizin doğru kullanılması ile ilgili yazılar türkçenin yanlış kullanımı ile ilgili sloganlar türkçenin önemi afiş türkçeyi doğru kullan türkçenin düzgün kullanımı türkçemizi doğru kullanma türkçenin yanlış kullanımı ile ilgili afişler türkçe doğru kullanımı ile ilgili levhalar türkçeyi doğru kullanma türkçenin doğru kullanımı ile ilgili afişler türkçeyi doğru kullanma ile ilgili resimler türkçeyi dogru kullanma
Türkiye Türkçesi ağızları: Türkiye Türkçesi ağızları, Hazar Denizi’nin batısında, Azerbaycan sahasının hemen batısında başlayıp Anadolu, Irak, Suriye, Balkanlar coğrafyasında konuşulan tarihî Osmanlı Türkçesinin bugünkü devamı olan Türkiye Türkçesi ağızlarıdır.
Türkçenin ses özellikleri: Bugün dilimizde kullandığımız sözcükler, Türkçe ve Türkçeleşmiş yabancı kökenli sözcükler biçiminde ikiye ayrılmaktadır.
Türkçenin Gücü: Türkçenin Gücü Prof.Dr Doğan Aksan'ın Türkçe üzerine yaptığı incelemelerini içeren bir eseridir. Okur kitlesini sadece akademik çevrelerle kısıtlamamayı amaçlayan kitapta Türk dilinin incelikleri detaylı olarak sunulmaktadır.
Türkçenin Sırları: Türkçe’nin Sırları, edebiyat tarihçisi ve yazar Nihad Sami Banarlı'nın, Türk dili üzerine kaleme aldığı bir araştırma kitabıdır.
Yanlış Davranış: Yanlış Davranış, 1975 Batı Almanya yapımı dramatik yol filmidir. Özgün adı Falsche Bewegung olan bu film ABD'de The Wrong Movement, İngiltere'de ise The Wrong Move adlarıyla gösterime girmişti.
Yanlış Karar (film): Yanlış Karar 1981 ABD yapımı dramatik filmdir. Özgün adı Absence of Malice dir. "Absence of malice" hukuki bir terim olup "kasıt (taammüt) yok" anlamını taşır.
Yanlış Numara (film): Yanlış Numara, televizyon filmi. Gazeteci, yazar ve senarist Hanefi Söztutan'ın bir hikâyesinden uyarlanan ve yönetmenliğini İslam Gemici'nin yaptığı 60 dakikalık filmde başrolleri Reha Yeprem ile Melda Gür oynadılar.
Yanlışlıklar Komedisi: Yanlışlıklar Komedisi (İngilizcesi: The Comedy of Errors) ünlü İngiliz yazarı William Shakespeare tarafından yazılmış bir komedi oyunudur.
Yanlış bilinç: Yanlış bilinç, kapitalist toplumda var olan yapı ve materyallerin proletaryayı aldattığını söyleyen Marksist görüş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir