Ülkenin Kalkınmasında Sanayinin Önemi

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkenin Kalkınmasında Tarım Mı, Sanayi Mi Önde Tutulmalıdır?

Ülkenin kalkınmasında tarım mı, sanayi mi önde tutulmalıdır?
Arkadaşlar Ben Tarım’ı Savunuyorum ama araştırmalarıma rağmen herhangi birşey bulamadım :) :) Karşı Tarafı İncitecek Tarım’ın Daha Ağır Bastığını Kanıtlayabilecek Sağlam Cümlelere İhtiyacım var :) Acele Olursak Çok Sevinirim. herkeze Teşekkürler !

Etiketler:tarım mı sanayi mi ülkenin kalkınmasında sanayinin önemi sanayi mi tarım mı ülkenin kalkınmasında tarım mı sanayi mi önde tutulmalıdır ülke kalkınmasında sanayinin önemi tarım mı sanayimi ülkenin kalkınmasında sanayi daha önemlidir ülkemizdeki sanayim mi yoksa tarım mı önde tutulmalı sanayi mi önemli tarım mı ülkenin gelişmesinde tarım mı önemlidir sanayicilik mi ülkenin kalkınmasında sanayimi yoksa tarım mı önemli bir ülkenin kalkınmasında sanayinin önemli midir tarımmı önemli sanayimi bir ülkenin kalkınmasında sanayinin önemi sanayimi tarım mı ülke gelişiminde tarım mı y kalkınmada sanayini önemi ülkenin kalkınmasında doğal kaynaklar mı eğitim bilim mi önde tutulmalıdır kalkınmada sanayinin önemi sanayimi yoksa tarım mı

Yorumlar

  1. der ki

    bence ülkenin kalkınmasında tarım ve sanayi eşit şekildedir. Sanayi olmazsa tarım olmaz tarım olmazsa sanayi olmaz. TARIMDA;TEMEL İHTİYAÇLARIMIZDAN OLAN BESİN VARDIR VE BU ÖNEMLİDİR.SANAYİDE İSE TEKNOLOJİK ALETLER ÜRETİLMİŞ VE BİZİM İŞİMİZİ KOLAYLAŞTIRMIŞTIR. Ve bu yüzden sanayi ve tarım eşit şekilde önemlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir