Ultrasurf İndir Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar
bir daha devlet daireleri etme internet corporation internete mahkeme meb nerede okullar proxy sitel sokar türk telekom ultrareach internet ultrasurf veren veri veya yok Ultrasurf İndir Son Sürüm Ultrasurf 10.17 İndir ultrasurf son sürüm indir ultrasurf indir son sürü..Ultrasurf 10.17 Son Sürüm İndir

UltraSurf programı internet ortamında IP adresinizi gizleyerek, güvenli sorf yapma imkanı sunuyor. Proxy programı da diyebiliriz. Proxy sunucusunun IP adresini, sizin IP adresiniz göstererek, kötü amaçlı sitelerin bilgilerinizi görmesini engeller.

UltraSurf Ultrareach Internet Corporation bir üründür. Aslen Çin’de internet kullanıcılarının güvenlik ve özgürlük online yardım etmek için oluşturulan, UltraSurf şimdi milyonlarca güvenlik duvarları atlamak ve kendi kimliklerini çevrimiçi olarak korumak için kullanan insanların, dünyanın en popüler gizlilik, anti-sansür yazılım haline gelmiştir.

GİZLİLİK

  • Gizlilik online koruyun
  • Anonim sörf ve tarama.
  • UltraSurf, IP adresinizi gizler
  • Tarayıcı geçmişi, çerezler, temizler ve daha fazlası.

GÜVENLİK

  • Yüksek şifreleme düzeyi ve tamamen şeffaf veri sörf transferi sağlar
  • Güvenli Internet kullanımı.

Freedom(Özgürlük)
Göz atmak için güvenlik duvarları Bypass ücretsiz internet

Download: Ultrasurf 10.17

Ultrasurf 9.1 İndir

Arkadaşlar ultrasurf’ u biliyorsunuz. MEB Türk telekom veya mahkeme kararı
ile kapatılmış v.s tüm sitelere girmenize olanak veren küçük yazılım.
Son versiyonu yani 9.1
…BuYRuN…

Ultrasurf 9.9 Power. Sizi Bütün Engelli Sitelere Rahatça Sokar Ve Kullanını Çok Basit

ULTRASURF 9.9 POWER

Tanıtımı : İnternetinize 100% özgürlük. Bu program ile değişik engellemelerle giremediğiniz sitelere rahatlıkla erişim sağlayabilir ve istediğiniz içeriğe erişe bilirsiniz. UltraSurf 9.9 POWER size internette özgürce hareket etme imkanı sunar. Program ile mahkeme kararı ile kapatılmış sitelerede erişim sağlayabilirsiniz.
-Telekomun Engellediği siteleri telekomu tınlamadan takır takır açar,
– Anlamı; nerede oldugunuzun önemi yok ne firewaller nede sistem administratorları sizi engelleyebilir, heryerden internete bağlanabilirsiniz
– Okullar, üniversiteler ve devlet daireleri belirli siteleri yasaklarlar, yada internete erişimi tamamen engellerler, bu yazılımı kullanınca artık başka yol aramak zorunda kalacaklar
– Sosyal ağlara herkes heryerden ulaşabilecek mesela Orkut, Youtube, Myspace, Hi5, Facebook, Linkedin etc. (okullar ve devlet dagirelerinde %99 yasaklıdırlar)
– 100% şifreleme sistemi online bankalarinkinden çok daha güvenlidir.

Kullanımı çok basittir. içindeki Ultra surf 9.9 POWER.exe yi calistiralim. Bir müddet bekleyelim ve Internet Explorer ile gezmeye başlayalım.

Herşey Bukadar Sayfaların açılma hızına şasıracaksınız deneyin görün
Eger proxyniz varsa ayarlayın (genelikle ofis internetleri bu şekilde bağlanır, bunu bulmak icin tools>>internet options>>Connections>>LAN Settings>> orada proxy ile ayarınızı yapabilirsiniz.
Just copy that to proxy settings of Ultrasurf.
Sonrasında bir popup açılıp çince birşeyler yazacaktır , sadece kapatalım
internet explorerı açın ve istediğiniz siteye girin. Firefoxtada sorunsuz kullanabilirsiniz.


İNDİRUltrasurf İndir

UltraSurf İndir

Vekil sunucu olarak adlandırılan Proxy sunucuları üzerinden internette dolaşmanızı sağlayan ve bu sayede gizli ve güvenli bir internet deneyimi sunan UltraSurf, aynı zamanda da erişime engellenen sitelere girmenize olanak tanıyor.

Not: Bu konu UltraSurf programının tamindir.com sitesindeki sayfasına link vermekdedir.

Devami…

Vekil sunucu olarak adlandırılan Proxy sunucuları üzerinden internette dolaşmanızı sağlayan ve bu sayede gizli ve güvenli bir internet deneyimi sunan UltraSurf, aynı zamanda da erişime engellenen sitelere girmenize olanak tanıyor.

UltraSurf programını google.com da aratmak isterseniz tıklayın.

Açıklayıcı Kelimeler: UltraSurf indir, UltraSurf download, UltraSurf yükle, UltraSurf tamindir, UltraSurf tam indir, full UltraSurf

Etiketler:ultrasurf son sürüm indir ultrasurf indir son sürüm ultrasurf 10.17 indir ultrasurf 10.17 ultrasurf son sürüm ultrasurf son sürümü indir ultrasurf son sürüm 2011 ultra surf son sürüm indir ultrasurf 10.17 download ultrasurf yeni sürüm indir ultrasurf indir son sürüm ultrasurf indir ultra surf en son sürümü indir 10.17 indir ultra surf son surum indir koç koç uyumu ultrasurf indir 10.17 ultra surf indir ultrasurf son sürüm download ultrasurf indir güvenli en yeni
İndira Gandhi: İndira Gandhi (d. 19 Kasım 1917 – ö. 31 Ekim 1984). Hindistan'da 2 defa başbakanlık yapmış politikacı.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
İndirgenme: İndirgenme (veya redüksiyon, Latince: reductio = geri getirme), bir atomun elektronu almasını sağlayan kimyasal tepkimedir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
RISC: İndirgenmiş komut takımı bilgisayarı, (İngilizce: Reduced instruction set computer veya RISC), işlemcinin tasarım mimarisini ifade eder.
Sürüm Kontrol Sistemi: Sürüm Kontrol Sistemi (Version Control System - VCS), Düzeltme Kontrol veya Kaynak kontrol, belge, program ve bilgisayar dosyaları gibi depolanan diğer bilgilerin değişiklik yönetimidir.
Sürüm denetim dizgesi: Sürüm denetim dizgesi, (veya sürüm kontrol dizgesi ya da sürüm kontrol sistemi) aynı bilgi biriminin birden çok yenilenmesinin yönetimidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir