Üniversite Okuyanlar İçin Açıköğretim

Sponsorlu Bağlantılar
anadolu ilahiyat maliye muhasebe otel Üniversite Okuyanlar İçin Açıköğretim Açiktan 2. Üniversite Cocuk Gelişimi Okunabilirmi cocuk gelişimi açık öğretim ünüverste üniversite o..Sınavsız 2.üniversite

Herhangi bir üniversitenin örgün bölümlerinde okuyan öğrenciler ve örgün eğitim mezunları, gerekli koşulları yerine getirerek Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS)’na tekrar girmeden, aynı zamanda Anadolu Üniversitesinin uzaktan eğitim veren Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin lisans ve ön lisans programlarına da kayıt yaptırarak farklı bir alanda kendilerini geliştirme fırsatı bulmaktadır.

Yükseköğretim kurumlarının herhangi bir örgün Meslek Yüksekokulu programlarında kayıtlı öğrenciler ile bu programlardan mezun olanlar ise istedikleri takdirde, okumakta veya mezun oldukları alanlarda olmamak üzere Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi

* Ev İdaresi,
* Sosyal Bilimler,
* Halkla İlişkiler,
* Mahalli İdareler,
* Dış Ticaret,
* Muhasebe,
* Turizm ve Otel İşletmeciliği,
* Bankacılık ve Sigortacılık,
* Büro Yönetimi ve Sekreterlik,
* Sağlık Kurumları İşletmeciliği,
* İlahiyat ve
* Veteriner Sağlık ve Tarım Önlisans

programlarının birinci sınıfına;

Yükseköğretim kurumlarının herhangi bir örgün lisans programlarında kayıtlı öğrenciler ile bu programlardan mezun olanlar ise istedikleri takdirde, okumakta veya mezun oldukları alanlarda olmamak üzere

* Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinin
o İktisat,
o Maliye,
o Kamu Yönetimi,
o Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri,
bölümlerinden birine,
* İşletme Fakültesinin İşletme Bölümüne veya
* Açıköğretim Fakültesi önlisans programlarının birinci sınıfına;

Kız Meslek Liselerinin;

* Çocuk Gelişimi,
* Çocuk Gelişimi ve Eğitimi,
* Çocuk Gelişimi ve Bakımı

bölümünden mezun olup, Yükseköğretim Kurumlarının herhangi bir örgün lisans programlarında kayıtlı öğrenciler veya bu programlardan mezun olanlar istedikleri takdirde, okumakta veya mezun oldukları alanlarda olmamak üzere,

* Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği

bölümünün birinci sınıfına başvurabilirler.

Etiketler:cocuk gelişimi açık öğretim ünüverste üniversite okuyanlar için açıköğretim açiktan 2. üniversite cocuk gelişimi okunabilirmi çoçuk gelişimi açıkögretim üniversitesi sınavsız 2. üniversite gazi çocuk gelişimi aöf 2. üniversite çocuk gelişimi anadolu üniversitesi çocuk gelişimi acik ogretim universitesi cocuk gelisimi kayitlari lisans okuyanlar için açıköğretim aòf kamu yonetimine sinavsz gecis mumkun mu çocuk gelişimi açıköğretim üniversite cocuk gelisimi uzaktan egitim veren üniversiteler ANADOLU ÜNV ÇOCUK GELİŞİMİ çocuk gelişim dışarıdan eğitim cocuk gelısımı acık ogretım üniversite puanı 2. ünic üniversitede açıköğretim çocuk gelişmi çocuk gelişimi uzaktan eğitim veren üniversite çocuk gelişimi aöf ikinci üniversite açıköğretim üniversitesi çocuk gelişimi
Dünya Üniversite Oyunları: Üniversite Oyunları (Universiade), FISU tarafından organize edilen ve 2 yılda bir düzenlenen spor organizasyonudur.
Université Lille Nord de France: Lille Üniversitesi (Fransızca: Université Lille Nord de France), Fransa'nın Lille şehrinde bulunan ve 6 enstitüyü içinde barındıran bir üniversitedir.
Üniversitelerarası Gey ve Lezbiyen Topluluğu: Üniversiteli gay ve lezbiyenleri bir araya getirmeyi hedefleyen topluluktur. Kısaca Legato da denir. Her üniversitede ayrı ayrı örgütlenir ve zaman zaman ortak etkinlik düzenler.
Üniversite sıralamaları: Dünya'da üniversiteleri belirli etmenlere göre sıralayan çeşitli kurumlar vardır.
İçindeki Yabancı: İçindeki Yabancı 2007 ABD-Avustralya ortak yapımı filmdir. Özgün adı The Brave One dır. Senaryosunu Roderick Taylor ve Bruce A.
İçinde Aşk Var: İçinde Aşk Var, Işın Karaca'nın ikinci solo albümü. 19 Aralık 2004'te piyasaya çıktı. 1 tane de kendi bestesisin bulunduğu albümde Sezen Aksu, Aysel Gürel, Suat Suna, Ümit Sayın gibi isimlerin beste ve sözleri bulunmaktadır.
Drizzt Do'Urden: Drizzt Do'Urden Unutulmuş Diyarlar (Forgotten Realms) kurulumunda yer alan hayali bir kahramandır. Irkı olan drow'ların şeytan ve kötülük dolu adetlerini reddederek Karanlıkaltı'ndan (Underdark) ayrılmış ve yeryüzünde yaşamaktadır.
Uzaktan eğitim: Uzaktan eğitim öğrenci ile öğretmenin fiziksel olarak aynı ortamda olmaması durumunda kullanılan eğitim teknolojilerindendir.
Açık Öğretim Lisesi: T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi, 2009 yılında Film Radyo ve Televizyonla Eğitim Başkanlığı bünyesinde kurulmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir