Üniversite Vize Final Not Hesaplama

Sponsorlu Bağlantılar
arkaplan ona yeni Üniversite Vize Final Not Hesaplama üniversite geçme notu hesaplama üniversite vize fi..Üniversite Not Hesaplama Programı

Üniversiteye gidiyorsanız not hesaplamanız bu program sayesinde çok kolaylaşıcak..Programda standart olarak geçme notu 60 olarak ayarlanmıştır..
Vize yüzdesi=%40
Final yüzdesi=%60
olarak ayarlanmıştır..
Ancak ayarlar sayfasında bu oranı değiştirebilir ve yenden düzenleyebilirsiniz..

Programda sadece vize ve final sınavları olduğunuz varsayılmıştır..Sonraki güncellemelerde daha fazla ders girme olanağı eklenecektir..

Programda hesap yapılınca arkaplan resmi de değişmektedir..
Eğer ki not ile kaldıysanız arkaplan kırmızı diğer durumda yeşil ve normal durumda bir arklaplan resmi wardır..

Eğer ki puanınız geçme notundan düşükse ve çaktırmak istemiyrsanız…programda sadece düşük not aldığınızda gelen extra bir buton var…

ÇAKTIRMA BUTONU:Notunuz düşükse tıklıyorsunuz ve sizin notunuzu geçme notuna eşitliyor ve arkaplan resmini de ona göre ayarlıyor…

Programın yeni sürümleri isteğe göre eklenecektir…

Android Market
https://market.android.com/details?id=no…a.porgrami

Etiketler:üniversite geçme notu hesaplama üniversite vize final not hesaplama üniversitede not hesaplama üniversite vize final not hesaplama sistemi üniversite online not hesaplama lisans not hesaplama üniverste vize final not hesaplama 60 geçme notu not hesaplama üniversite not hesaplama vize gelişmiş not hesaplamak için üniversitede final notu kaç olamlı üniverste geçme notu hesaplama üniversite final notu hesaplama üniversitede vize final notu hesaplama öğrenci not hesaplama
Dünya Üniversite Oyunları: Üniversite Oyunları (Universiade), FISU tarafından organize edilen ve 2 yılda bir düzenlenen spor organizasyonudur.
Université Lille Nord de France: Lille Üniversitesi (Fransızca: Université Lille Nord de France), Fransa'nın Lille şehrinde bulunan ve 6 enstitüyü içinde barındıran bir üniversitedir.
Üniversitelerarası Gey ve Lezbiyen Topluluğu: Üniversiteli gay ve lezbiyenleri bir araya getirmeyi hedefleyen topluluktur. Kısaca Legato da denir. Her üniversitede ayrı ayrı örgütlenir ve zaman zaman ortak etkinlik düzenler.
Üniversite sıralamaları: Dünya'da üniversiteleri belirli etmenlere göre sıralayan çeşitli kurumlar vardır.
Final Dergisi Dershaneleri: Final Dergisi Dershaneleri (kısaca FDD), Elazığ'da kurulan bir illerarası dershaneler zinciridir.
Dörtlü Final: Dörtlü Final (Final Four), basketbol başta olmak üzere bazı spor organizayonlarında şampiyon takımı belirlemek için kullanılan final maçları oynama statüsünün adıdır.
Son Durak: Son Durak (Özgün adı: Final Destination), 2000 ABD yapımı korku gerilim filmi. Gayet etkileyici efektlerle yapılmış ölüm sahneleri.
Finally: "Finally", pop şarkıcısı Fergie'nin ilk solo albümü The Dutchesstan çıkan altıncı teklisidir. John Legend'in piyano vokalinin bulunduğu bu şarkı, Mart 2008'de dijital ortamda piyasaya çıkmıştır.
Final Fight: Final Fight, Capcom firması tarafından ilk defa 1989 yılında satışa sunulmuştur. 1990'ların en önemli konsol oyunlarından biridir.
Hesaplamalı fizik: Hesaplamalı fizik, fizik sorunlarını çözebilmek için sayısal algoritmaların üretilmesi ve gerçeklenmesini içerir.
Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik: Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik, bilimsel araştırma metotları içerisinde oldukça yeni olan bir daldır.
Hesaplamalı akışkanlar dinamiği: Hesaplamalı akışkanlar dinamiği (HAD), akışkanlar mekaniği problemlerinin analizi ve çözümlenmesi için sayısal yöntem ve algoritmaların kullanıldığı bir akışkanlar mekaniği bilimi dalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir