Unutulmaz Türkülerimiz

Sponsorlu Bağlantılar
asker bacalar bulut demet gam gibi huma ordu seher Unutulmaz Türkülerimiz Unutulmayan Türküler unutulmaz türküler unutulmaz türkülerimiz unutulma..Yeşilçam Türküleri – Unutulmaz Filmlerden Unutulmaz Türküler (2008)01. Ela Gözlüm
02. Mihriban
03. Seher Yıldızı
04. Kırmızı Gül Demet Demet
05. Yeşil Ördek Gibi
06. Bir Yiğit Gurbete Gitse
07. Huma Kuşu
08. Gam Yükü
09. Gitme Turnam
10. Dam Üstüne
11. Dam Üstünde Bacalar {U.H}
12. Derdime Dermansın Dağlar
13. Bir Bulut Kaynıyor
14. Asker Oldum
15. Var Git Duman
* Şu Yaylanın Üstünden
16. Yüksek Tepelere {Ordu Türküsü}

Etiketler:unutulmaz türküler unutulmaz türkülerimiz unutulmayan türküler unutulmayan turkuler unutulmayan türkülerimiz türküler eski unutulmayan türküler unutulmayan türküler listesi unutulmaz turkuler unutulmayan eski türküler en unutulmaz türküler unutulmaz türküler listesi eski unutulmaz türküler unutlmaztürküler untutulmaz türkü unutulmayan turkuler listesi filmlerdeki türküler unutulmaz eski türküler türkiyenin unutulmaz türküler unutulmayan eski türküler listesi
Unutulmaz (dizi): Unutulmaz baş rollerde Serhan Yavaş, Sinem Öztufan ve Özlem Yılmaz'ın oynadığı, iki aşk arasında kalmış bir erkek ve ona delicesine aşık olan iki kardeş'in aşkını anlatıyor.Dizi 2. sezona büyük tepkiler alınca 5 yıl ileri alındı ve yeni oyuncu Nihat Alptuğ Altınkaya katıldı.Buğra Gülsoy , Özlem Karataş, Ceren Çanakçı diziden ayrıldı.
Unutulmaz Titanlar: Unutulmaz Titanlar ya da İngilizce adıyla Remember the Titans, Boaz Yakin tarafından yönetilen 2000 yapımı Amerikan spor filmi.
Unutulmaz Maçlar: Unutulmaz Maçlar, Galatasaray Spor Kulübü'nün bazı önemli maçlarını belgesel formatında ve hikâyeleriyle beraber anlatan bir filmdir.
Unutulmaz (albüm): Unutulmaz, Mirkelam'ın 2001'de çıkardığı üçüncü albümüdür. Albümde yer alan Kokoreç ve Unutulmaz parçaları, o yılların en çok dinlenen parçalarından olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir