Ürperten Olaylar

Sponsorlu Bağlantılar
amca bana cami dona dua elimi gece hep manzara nurdan olay sanki suda sultan taksi tam bu topu yapan yemek yok Ürperten Olaylar Ürpertici Olaylar gölcük depreminde ölenlerin isimleri ürperten olay..1999 Depreminde Yaşanan 5 Ürpertici Olay

1999 depreminde yaşanan 5 ürpertici olay

1999 Gölcük depreminden sonra ortalıkta bir sürü esrarengiz olaylar anlatılmakta. Ne kadar doğru bu söylenenler bilinmez ama hayret edilmeyecek türden de değil bu anlatılanlar…(Buradan 1999 Gölcük depreminde hayatını kaybeden insanlarımıza YÜCE MEVLAMDAN rahmet diliyorum.)

OLAY-1=> O gece bayanın birisi doğum için eşiyle beraber bir taksiyle hastahaneye gidiyorlarmış.Taksi tam Eyüp şehitliğinden geçerken doğum sancıları tutan bayan kafasını sağa sola çevirmeye başlamış.İşte tam bu sırada bayanın gözü şehitliğe ilişmiş.Bayan gördüğü manzara karşısında dona kalmış.Bütün şehitler kabirlerinden kalkmış elleri semada dua ediyorlarmış.

OLAY-2=> Aynı saatlerde Eyüp Sultan Camisinin önünde taksicilik yapan bazı kişilerin anlattıklarıda insanı hayretler içerisinde bırakıyor.
-Taksinin içerisinde oturmuş müşteri bekliyordum.Gözüm birden Cami’nin duvarına ilişti.Duvarları nurdan varlıklar kaplamış tutuyorlardı.Mezarlıklarda yatanlar kalkmış hep beraber dua ediyorlardı.

OLAY-3=> Enkazdan 4 gün donra çıkan bir çocuğa su ikram etmişler.Çocuk;
-Su ve yemek ihtiyacım yok.Yaşlı bir amca bana suda yemekte verdi.

OLAY-4=> Denizden çok büyük bir ateş topu yükselmiş.

OLAY-5=> O gece yıldızlar bir başkaymış.Çoğu insanın anlattığı – sanki elimi uzatsam yıldızları tutacak gibiymiş

Etiketler:gölcük depreminde ölenlerin isimleri ürperten olaylar ürpertici olaylar golcuk depreminde olenlerin isimleri gölcük depreminde ölenler 1999 depreminde ölenlerin isimleri 99 depreminde ölenlerin isimleri 1999 depreminde ölenlerin listesi 1999 depremi gölcük depreminde ölenlerin isim listesi 99 depremi yıldızlar izmit depreminde ölenlerin isimleri gölcük depremi ölenlerin listesi 99 depremi ilginç olaylar 1999 Depreminde olenler 1999 depreminde ölenler kaynaşlı depreminde ölenlerin resimleri ve isimleri 1999 depremi ilginç olaylar 1999 düzce depreminde ölenlerin listesi gölcük depremi ölenlerin kimlikleri
"Olaylar, Sağbekin Lahana Dolmasını Yemesiyle Başladı": İletişim Yayınları tarafından İslam Çupi'nin yazılarından derlenerek oluşturulan serinin ikinci kitabı.
Olayların dili (spiritüalizmde): Birçok kimsenin farklı anlamlarda kullandığı “olayların dili” ifadesi, neo-spiritüalist terminolojideki temel terimlerden biridir.
Uluslararası İlişkilerde Olaylar ve Yorumlar: Uluslararası İlişkilerde Olaylar ve Yorumlar Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrencilerinin çıkardığı süreli yerel bir uluslararası ilişkiler dergisidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir