Usb Koruma Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar
acil ama falan koruma mutlu regedit ya Usb Koruma Kaldırma Yazma Korumasını Kaldırma yazma koruması kaldırma usb koruma kaldırma yazma ..Usb Hafıza Kartlarında Disk Yazma Korumasını Kaldırma

bundan kurtulmak için şu adımları izleyin
Başlat/çalıştıra gelip regedit yazıp tamam dedikten sonra;
HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurr entControlSetContro lStorageDevicePolicies kısmından WriteProtect i bulup sağ tıklayıp “değiştir” dedikten sonra orada çıkan değer eğer 1 ise 0 yapın.
Son olarak ControlSet001 ve ControlSet002 kısımlar içinde aynısını uygulayın

Hafıza Ve Flash Belleklerde Disk Yazma Korumasını Kaldırmak

yardım edin ya lütfen bu disk yazma hatası nasıl kalkıyor hem hafıza kartlarınde hemde usb belleklerde

Yardım!! Disk Yazmaya Karşı Korumalı Nasıl Kaldırcaz Bu Korumayı

arkadaşlar bana acil yardım edermisinz ya

Hafıza Kartı Yazma Koruma Kaldırma

Arkadaşlar hafıza kartlarının yazma korumasını kaldırmayı aradım aradım ama bir türlü bulamadım daha sonra hafıza kartının köşesinde
Lock Diye bişey var Onu Yukarıya kaldırınca Bide baktım hafıza kartın da yazma koruma falan kalmadı

Yardımcı olabildiysem Ne mutlu bana 😀

Hafıza Kartı Koruması

arkadaşlar hafıza kartında kart okuyucuyla bır değişiklik yapamıyorum disk korumalı dıyor bu korumayı nasıl kaldırabilirim

Etiketler:yazma koruması kaldırma usb koruma kaldırma yazma korumasını kaldırma usb disk yazma koruması kaldırma usb disk koruma kaldırma usb koruması kaldırma usb korumasını kaldırma hafıza kartı yazma koruması nasıl kaldırılır hafıza kartı koruma kaldırma usb disk korumasını kaldırma hafıza kartında disk yazma koruması nasıl kaldırılır sd disk yazma koruması nasıl kaldırılır usb flash bellek yazma koruması kaldırma yazma koruma kaldırma yazma korumasını kaldırmak usb bellek yazma korumasını kaldırma usb koruma kaldırma regedit hafıza kartı koruması nasıl kaldırılır
Korumalı kruvazör: Korumalı kruvazör, 19. yüzyıl sonlarında ortaya çıkan bir savaş gemisi tipidir. Bu gemi tipinde zırh kaplaması geminin makine dairesi gibi hayati bölümleri zırhla korunur, ayrıca geminin kömür ambarları da zırha ek koruma sağlarlar.
Korumacılık: Korumacılık, bir ülkenin yerli üreticisinin (sanayi ve tarım) dış rekabet karşısında korunmasını savunan görüşlere dayanan dış ticaret politikası.
Korumalı kip: Korumalı kip (İngilizce: Protected mode), x86 (286 ve üstü intel ailesi ve uyumlu (AMD,via vb.) ) işlemcilerde bellek adreslerine erişim belirli kısıtlamar çerçevesinde olur.
Koruma biyolojisi: Koruma biyolojisi, doğayı ve Dünya'nın biyoçeşitliliğini konu alan ve türleri, habitatları ve ekosistemleri çeşitli tahribatlardan korumayı amaçlayan bir bilim dalı.
SS: SS (tam ad: Schutzstaffel, Türkçe: Koruma Timi), önceleri Hitler'in kişisel muhafızlığını yapmak üzere kurulan birliklerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir